Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

SCANGRIP lampy, latarki, statywy

  • Widok:
  • Widok:

Scangrip jest duńską firmą, która intensywnie działa w branży oświetlenia roboczego. Na przestrzeni ponad 120 lat przeszła długą drogę od produkcji narzędzi ręcznych po profesjonalne oświetlenie. Obecnie produkty tej marki są dostępne w 75 krajach świata, a ich liczba przekracza 1000 modeli. Każdego roku na rynek trafia ponad 100 nowych produktów, których jakość jest uznawana przez profesjonalistów i amatorów. Potwierdza ja też certyfikat ISO 9001.

 

Asortyment, który oferuje Scangrip, to przede wszystkim wszelkiego typu lampy i latarki o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu. Są to między innymi reflektory robocze przeznaczone do umieszczania na statywach, służące do oświetlania stanowisk pracy. To również lampy warsztatowe tradycyjne i przeznaczone do pracy w szczególnie niebezpiecznych warunkach, statywy do lamp oraz oświetlenie indywidualne.

 

Scangrip – od kowala do producenta oświetlenia

 

Firma Scangrip stanowi przykład, że niewielka prywatna inicjatywa może przekształcić się w lidera znanego nie tylko na lokalnym rynku, ale również na rynkach całego świata. W przypadku Scangrip jej początkiem był niewielki zakład kowalski, założony jeszcze w 1906 roku przez kowala Valdemara Jensena na duńskiej wyspie Tåsinge. Początkowo świadczył on usługi dla lokalnej ludności, z czasem przestawiając swoją firmę na produkcję narzędzi ręcznych.

 

Pierwszym wielkim osiągnięciem firmy Scangrip było wprowadzenie na rynek zacisku blokującego, który można było obsługiwać jedną ręką. Tak zwane niebieskie szczypce Scangrip zadebiutowały w 1946 roku i do dziś producenci wykorzystują ich unikalną konstrukcję. Innym osiągnięciem było wprowadzenie do produkcji w 1989 roku ściągaczy do sprężyn śrubowych.

 

W 1993 roku duńską firmę przejął Anders Borring. Zafascynowany nowoczesnym oświetleniem LED i odkrywający potrzeby warsztatów w tym zakresie, wprowadził firmę Scangrip w branżę oświetlenia roboczego. Od 2008 roku przedsiębiorstwo nieustannie rozwija się w intensywnym tempie, czego przykładem jest jej siła finansowa (najwyższy rating kredytowy AAA w czasie ostatnich 10 lat). Scangrip ma też na koncie ponad 1000 certyfikatów oraz ponad 200 patentów.

 

Produkty Scangrip w naszym sklepie

 

W Profitechnik klienci znajdą oświetlenie Scangrip o różnym przeznaczeniu. Proponujemy między innymi >lampy robocze i budowlane o jasności światła 3000-80000>lumenów, idealne do oświetlania stanowisk roboczych w terenie i w warsztacie. Oferujemy też funkcjonalne statywy do umieszczania lamp, dzięki czemu jest możliwe oświetlenie nimi znacznie większego terenu. Do mocowania punktów świetlnych mamy też specjalne uchwyty z magnesem, które można wygodnie umieszczać na powierzchni szaf czy regałów metalowych.

 

Różnorodność asortymentu dotyczy też sposobów zasilania. W sprzedaży są bowiem zarówno lampy i lampki zasilane z sieci, jak i akumulatorowe. Do tych drugich proponujemy ładowarki i akumulatory. Wśród produktów sklepu klienci znajdą też specjalne lampy przeciwwybuchowe, składane, wielofunkcyjne czy przeznaczone do oświetlania komory silnika. Asortyment Scangrip obejmuje również oświetlenie osobiste. Są to między innymi bardzo praktyczne lampki czołowe oraz latarki ręczne.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium