Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

EXPERT ołówki, kredy, markery, wkłady

  • Widok:
  • Widok:

Expert jest firmą pochodząca z Niemiec, produkującą profesjonalne produkty do znakowania – ołówki, kredki, markery, specjalistyczne kredy i wiele innych. Firma wyspecjalizowała się w wytwarzaniu wysokiej jakości przyborów do rysowania i trasowania. W asortymencie firmy znajdują się zarówno produkty przeznaczone dla grafików, jak też wydajne i wytrzymałe przybory do prac technicznych. Firma ma w swojej ofercie kredki, ołówki, markery na bazie alkoholu i do najróżniejszych typów powierzchni oraz specjalistyczne kredy. Ich produkty kierowane są przede wszystkim do firm i przemysłu, ale znajdują szerokie zastosowanie również w biurach, szkołach i przydomowych warsztatach. Wysoka jakość produktów pozwala na stosowanie ich w wielu różnych warunkach.


W asortymencie producenta możemy znaleźć szeroką gamę specjalistycznych produktów do znakowania. Znajdziemy tam między innymi specjalistyczne ołówki. Profesjonalny ołówek kamieniarski przeznaczony jest do znakowania na takich materiałach jak kamień i beton, a także innych twardych powierzchniach. Doskonale sprawdzi się podczas prac budowlanych, jak i drobnych prac remontowych. Ołówek stolarski, służący do znakowania drewna oraz materiałów drewnopodobnych, okaże się przydatny także na budowach, jak również w warsztatach czy przy pracach dekarskich. W ofercie firmy (oraz naszego sklepu) dostępne są zarówno ołówki tradycyjne, jak i automatyczne, a także specjalistyczne wkłady do tych drugich. Oprócz ołówków firma oferuje również specjalistyczne kredy do znakowania drewna, w tym także kredę o właściwościach luminescencyjnych.

 

Ponadto wśród produktów firmy przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych możemy znaleźć również szeroki wybór wodoodpornych markerów o różnych kolorach i z różnymi końcówkami, a także przemysłowe markery trudnościeralne. Markery przeznaczone do pisania na drewnie pozwalają na czyste trasowanie drewna i produktów drewnopodobnych – znajdą zastosowanie w zakładach meblarskich, stolarce artystycznej oraz budownictwie. Markery dedykowane do pisania na metalu z łatwością znakują powierzchnie metalowe i lakierowane – znajdą zastosowanie między innymi w warsztatach ślusarskich, blacharskich czy też samochodowych. Specjalistyczne markery do pisania po betonie i kamieniu okażą się nieodzowne na wszelkiego rodzaju budowach, a także w zakładach kamieniarskich. Firma oferuje również wyspecjalizowany marker o wydłużonej końcówce, zaprojektowany do trasowania trudno dostępnych powierzchni, takich jak wnętrza otworów.

 

Wysoka jakość zastosowanych materiałów, innowacyjne projekty i niemiecka precyzja wykonania sprawiają, że firma Expert należy do światowych liderów w dziedzinie profesjonalnych narzędzi do znakowania oraz trasowania. Sprawdź ofertę firmy Expert w naszym sklepie internetowym i wybierz najlepsze narzędzia dla siebie!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium