Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

TRASO kredy, rysiki traserskie

  • Widok:
  • Widok:

Obróbka materiałów różnego typu, cięcie i wycinanie otworów czy inne formy kształtowania przy pomocy narzędzi tnących wymagają precyzyjnego mierzenia oraz znakowania. Przybory przeznaczone do tego celu oferuje firma Broma Narzędziapod handlową marką Traso. Pod jej znakiem znajdziesz rozmaite narzędzia traserskie – przeznaczone do zaznaczania, rysowania i zakreślania punktów czy stref na rozmaitych materiałach.

 

Traso nie jest firmą, lecz sztucznie stworzoną marką, pod której znakiem znajdziesz narzędzia traserskie wielu europejskich firm. Są to głównie stałe i wymienne rysiki, idealne do kreślenia na metalu czy drewnie, a także miękkie kredy przeznaczone do znakowania powierzchni. Ich zaletą jest możliwość oznaczania wszelkich materiałów, bez pozostawiania na nich trwałych śladów czy niszczenia struktury powierzchni.

 

Traso – marka polskiej firmy handlowej

 

Traso jest polską marką stworzoną jako jedna z dwóch – obok Montero – na potrzeby dystrybucji produktów traserskich. Stworzenie marki własnej Traso wynikało z potrzeby uporządkowania asortymentu przeznaczonego do znakowania materiałów w budownictwie czy stolarstwie. Traso to przede wszystkim narzędzia traserskie produkowane przez wiele przedsiębiorstw na terenie Europy. Większość oferowanych produktów powstaje w Niemczech i Francji. Drugą marką tej firmy jest Montero, również obecna w naszym sklepie. Obejmuje ona asortyment niezbędny przy wykonywaniu prac montażowych.

 

Narzędzia traserskie w Profitechnik

 

Jako firma z dużym doświadczeniem w dziedzinie zaopatrzenia w narzędzia i przyrządy pomiarowe wiemy, jak ważne jest precyzyjne znakowanie materiałów przygotowywanych do cięcia, wiercenia otworów czy innych form obróbki. Dlatego do asortymentu wprowadziliśmy również produkty marki Traso. Jego podstawę stanowią kredy i rysiki traserskie, charakteryzujące się funkcjonalnym kształtem i rozmiarami, dzięki wyposażeniu w oprawki z gumowym, antypoślizgowym uchwytem.

 

Oferujemy rysiki traserskie z wymiennym ostrzem z węglika spiekanego oraz z ostrzem stałym. Ostrza są dodatkowo hartowane, co zapewnia im wysoką trwałość. Do trasowania linii na powierzchniach metalowych proponujemy rysik dwustronny Traso. Charakteryzuje się on dwiema stałymi końcówkami, w tym jedną zagiętą, dzięki czemu można go stosować również w trudno dostępnych miejscach. Do znakowania ma miękkich materiałach oraz tam, gdzie jest potrzebne zachowanie powierzchni w stanie nienaruszonym, z pewnością dobrym wyborem będzie kreda traserska. Wszystkie oferowane przez nas produkty Traso cechują się profesjonalną jakością i korzystną ceną.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium