Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

SAMOA końcówki, rurki, smarownice, wężyki

  • Widok:
  • Widok:

Firma Samoa to prawdziwy weteran w dziedzinie produkcji detali i narzędzi niezbędnych do montażu systemów transportu płynnych mediów. Przedsiębiorstwo powstało pół wieku temu w miejscowości Gijon w hiszpańskiej wspólnocie autonomicznej Asturia. Wiele lat rozwoju i wprowadzania do produkcji nowych technologii zaowocowało pozycją lidera w branży. Obecnie w skład Samoa Industrial, S.A. wchodzi sześć spółek zależnych oraz spółka zależna w USA - Samoa Corporation.

 

Przedmiotem działalności firmy - od projektów, po ostateczne wykończenie i dystrybucję - są pompy oraz bogata gama akcesoriów (rurki, smarownice, wężyki, końcówki do smarownic), oprzyrządowania i narzędzi do tworzenia systemów transportu i przetwarzania płynnych mediów. Ogromna wszechstronność asortymentu sprawia, że z produktów wyłącznie tej marki można budować złożone systemy w firmach, zajmujące się przesyłem i dozowaniem cieczy o różnej lepkości.

 

Produkty Samoa dla wielu branż

 

Ogromną zaletą branży, w której działa firma Samoa, jest jej uniwersalność. Ciecze wykorzystuje się bowiem w niemal każdej dziedzinie produkcji i usług, począwszy od dozowników w przemyśle spożywczym, po transportery górnicze w kopalniach. Dlatego produkty tej marki cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko na rynku hiszpańskim, lecz także w całej Europie i na innych kontynentach. Ponadto na miano lidera w branży zasługuje nie tylko sam producent, ale też jego Dział Badań i Rozwoju. To jemu firma zawdzięcza unikalne na skalę światową rozwiązania technologiczne w dziedzinie systemów do pomiaru, kontroli i zarządzania płynami. Przykładem jest technologia Directflo®.

 

>Na liście produktów Samoa są też elementy takie jak zawory sterujące, przepływomierze objętościowe, bębny na węże, pistolety ręczne oraz komponenty elektryczne i liczne akcesoria pomocnicze. Do tych ostatnich zaliczają się rurki, smarownice, wężyki, końcówki do smarownic i wiele innych produktów. Ich odbiorcami są firmy z branż takich jak motoryzacja, górnictwo, przemysł morski, lotniczy, budownictwo, przemysł drzewny i papierniczy, drukarstwo, oczyszczanie ścieków i wiele innych.

 

Smarownice i akcesoria w naszym asortymencie

 

Produkty marki Samoa znalazły się również w asortymencie Profitechnik. W sprzedaży mamy smarownice ręczne w wersji bez oprzyrządowania, przystosowane do aplikacji towotu i innych smarów. Urządzenia tego typu znajdują zastosowanie między innymi przy konserwacji i utrzymaniu ciężkiego sprzętu w budownictwie, a także maszyn rolniczych. Proponujemy smarownice ręczne, jednoręczne i naciskowe o pojemności 500 cm3, a także dopasowany do nich uniwersalny smar w tubie o pojemności 400 cm3.

 

Urządzenia do smarowania Samoa do prawidłowego funkcjonowania potrzebują też wymiennych akcesoriów. Aby zapewnić komfort naszym klientom, wprowadziliśmy je do naszej oferty. W sprzedaży mamy 4-szczękowe końcówki do smarownic z zaworem, rurki proste i wygięte, a także wężyki giętkie. Wszystkie produkty hiszpańskiej marki Samoa spełniają najwyższe standardy jakości i charakteryzują się wysoką wytrzymałością nawet w trudnych warunkach użytkowania.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium