Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

IREGA klucze, nastawne, szwedzkie

  • Widok:
  • Widok:

Hiszpańska firma IREGA istnieje na rynku od ponad 60 lat. Początkowo zajmowała się ona produkcją najróżniejszych narzędzi ręcznych. Od 1960 roku firma skupiła się wyłącznie na produkcji kluczy nastawnych. Cała produkcja odbywa się wciąż w jej oryginalnej siedzibie – miejscowości Zaldibar w Hiszpanii. Rocznie firma produkuje tam kilka milionów kluczy, nie tylko pod własną marką, ale też na zamówienie wielu światowych producentów oraz dystrybutorów narzędzi. Obecnie firma pozostaje największym na świecie producentem tego narzędzia. Dzięki swojemu zaangażowaniu i absolutnej specjalizacji w produkcji kluczy nastawnych, wytwarza niezawodne narzędzia dla profesjonalistów. Wysoką jakość produktów IREGA potwierdzają europejskie certyfikaty ISO 9002 i ISO 14001, jak również opinie zadowolonych klientów.


W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo klucze nastawne produkcji firmy IREGA – między innymi profesjonalne klucze szwedzkie SWO 99, a także SWO 99 XS. To narzędzia, które okazują się szczególnie przydatne zwłaszcza podczas prac przy instalacjach sanitarnych, klimatyzacyjnych, grzewczych itp. Oba te modele wyróżnia przede wszystkim zwiększony zakres rozwarcia szczęk, jak również ich kompaktowe rozmiary. Dodatkowo model SWO 99 XS charakteryzuje się niezwykle wąskimi szczękami, nawet o połowę węższymi od innych kluczy o takim samym zakresie rozwarcia.


Modele IREGA SWO 99 i SWO 99 XS w rozmiarze 6” pozwalają na rozwarcie od 0 do 34 mm, co jest wynikiem aż o 78% lepszym od typowych modeli kluczy nastawnych podobnej wielkości. Jednocześnie mogą się poszczycić wagą o 68% mniejszą od przeciętnego klucza 12” o podobnym zakresie. Modele SWO 99 i SWO 99 XS w wariancie 8” mają natomiast zakres rozwarcia 0-39 mm, czyli aż o 65% więcej od standardowych kluczy dostępnych w tym rozmiarze. Ich waga jest średnio o połowę mniejsza od kluczy nastawnych o porównywalnym zakresie rozwarcia szczęk.


Dzięki wykonanym z najwyższą dbałością o jakość idealnie równoległym szczękom dostępne w naszym asortymencie klucze nastawne marki IREGA pozwalają na pewniejszy chwyt na nakrętkach i śrubach – bez ryzyka uszkodzenia krawędzi. Aby zagwarantować wygodę pracy, klucze zostały wyposażone w wykonane z wysokiej jakości tworzywa, ergonomiczne rękojeści ErgoGrip. Idealnie leżą one w dłoni i mogą poszczycić się wysoką odpornością na działanie zarówno wysokiej, jak i niskiej temperatury. Zapobiegają także zarysowaniu armatury i innych delikatnych powierzchni, które mogłyby mieć kontakt z kluczem. Specjalna konstrukcja śruby regulacyjnej nie tylko pozwala na niezwykle precyzyjną regulację rozwarcia klucza, ale również chroni nas przed przypadkowym poluzowaniem. Klucze IREGA wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej, czernionej lub chromowanej. Dostępne są również modele z odwracalną szczęką.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium