Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

GRAVUREM znaczniki, numeratory, czcionki, szablony

  • Widok:
  • Widok:

Gravurem to firma, która już od ponad 50 lat zajmuje się produkcją znaczników (numeratorów) oraz narzędzi do znakowania. W jej ofercie można znaleźć kilkanaście różnych rodzajów narzędzi tego typu. Producenta oferuje szeroki wybór profesjonalnych narzędzi do znakowania o różnym przeznaczeniu. Firma sprzedaje zarówno standardowe znaczniki służące do nabijania liter i cyfr, jak również wyspecjalizowane – zaokrąglone czy punktowe. Dostępne są modele oferujące kontrolowaną głębokość znakowania, znaczniki krążkowe (okrągłe), wielokrążkowe oraz ręczne pojedyncze, jak również modele i wzory specjalne – wykonywane na zamówienie klienta. Tak szeroki wybór rodzajów znaczników wynika z ogromnego doświadczenia firmy Gravurem i odpowiada na zróżnicowane potrzeby rynku.


Numeratory produkowane przez firmę Gravurem od wielu lat znajdują zastosowanie w najróżniejszych gałęziach przemysłu, takich jak spawalnictwo, transport, logistyka, motoryzacja czy też energetyka. Znaczniki te sprawdzają się doskonale podczas wykonywania niezbędnych oznaczeń na najróżniejszych maszynach i urządzeniach. Znakować możemy przedmioty takie jak klucze czy szczypce, regały w magazynach, kabiny tirów czy też butle na stacjach benzynowych. Narzędzia do znakowania okażą się także przydatne podczas prac ślusarskich, a także do wykonywania oznaczeń na płytkach znamionowych bądź tablicach rozdzielczych. W ofercie firmy Gravurem znajdują się także numeratory przeznaczone do znakowania takich materiałów jak drewno, skóra, korek i niektóre rodzaje tworzyw sztucznych.

 

Nabywcy korzystający z narzędzi do znakowania Gravurem cenią sobie zwłaszcza niezwykłą trwałość i wysoką jakość tych numeratorów. Są to parametry, które urządzenia firmy Gravurem osiągają dzięki wykonaniu ich z najwyższej jakości hartowanej stali narzędziowej. Opracowana wewnątrz firmy i opatentowana technologia wytwarzania znaczników Gravurem gwarantuje wysoką precyzję oraz trwałość każdego wykonanego za ich pomocą znakowania.

 

Trwałość i precyzja to cechy sprawiające, że narzędzia Gravurem są wyborem specjalistów, dbających o najwyższą jakość efektów swojej pracy.

 

Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszą się zwłaszcza dwa najpopularniejsze zestawy znaczników. Są to numeratory należące do serii Gravurem-S Standard, oferującej zarówno znaczniki literowe A-Z w zestawie – typ 101, jak również cyfrowe 0-9 – typ 100. Są to zestawy narzędzi przeznaczonych do znakowania elementów wykonanych z metalu z zastosowaniem siły 600-800 N/mm. Zestawy zawierają odpowiednio litery A-Z (lub a-z), bądź cyfry 1-9 wraz z 0 z prostym i symetrycznym odwzorowaniem (odbicie lustrzane). Część znakująca urządzenia hartowana jest do ok. 58-61 HRc; Znaczniki dostępne są w różnych rozmiarach, odpowiadających wysokości wybijanej przez nie czcionki. Warto przy tym pamiętać, że firma Gravurem posiada również możliwość produkcji znaczników nietypowych – na zamówienie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium