Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

KANCA imadła ślusarskie, gilotyny do cięcia blachy

  • Widok:
  • Widok:

Kanca jest rodzinną firmą z Turcji, istniejącą już od ponad 50 lat. W działalności firmy można wydzielić dwie główne odnogi: produkcja narzędzi – głównie imadeł i nożyc stacjonarnych oraz wyrób kutych części metalowych dla motoryzacji. Wysoką jakość produktów firmy Kanca potwierdza współpraca z wieloma uznanymi firmami w branży motoryzacyjnej i przemysłowej, w tym między innymi FORD, VW Group czy Toyota, a także Delphi czy Bosch. Wieloletnie doświadczenie firmy w branży pozwala jej na wytwarzanie maszyn o dopracowanych konstrukcjach, pozwalających na wygodne, długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie przez profesjonalistów. Jednocześnie maszyny Kanca charakteryzują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

 

Gilotyna do blachy firmy Kanca sprawdzi się znakomicie przy produkcji krótkich serii oraz prototypów materiałów. Profesjonalne gilotyny do blachy Kanca powstają przy zastosowaniu najwyższej jakości części od znanych europejskich producentów. Dopracowane rozwiązania technologiczne umożliwiają proste i szybkie wykonywanie operacji cięcia przy minimalnym zaangażowaniu obsługi.

 

Imadło ślusarskie jest przeznaczone do mocowania różnego rodzaju przedmiotów, które następnie mają być poddane obróbce z wykorzystaniem prostych narzędzi ręcznych. Głównymi elementami imadła ślusarskiego są jego dwie szczęki: stała oraz ruchoma, których zadaniem jest trzymanie materiału w trakcie pracy. Szczęka stała pozostaje przytwierdzona do stołu warsztatowego, podczas gdy szczęka ruchoma jest przesuwana równolegle do niej – po wyfrezowanych prowadnicach. Szczęka ruchoma może być szczęką przednią lub tylną, jeśli patrzeć od przodu imadła. Urządzenia stosowane w profesjonalnych warsztatach ślusarskich, bardzo często podlegają dużym obciążeniom mechanicznym, które z reguły są wymagane przy gięciu oraz montażu różnego rodzaju elementów. Aby zapobiec uszkodzeniom narzędzia, imadła ślusarskie Kanca są w całości odkuwane z wysokiej klasy stali CF45, zapewniającej wytrzymałość przy długotrwałym użytkowaniu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium