Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

LEANFOAM pianki do szuflad i walizek narzędziowych

  • Widok:
  • Widok:

LeanFoam jest marką należącą do polskiej firmy LeanCraft. Producent ten sprzedaje wysokiej jakości, wytrzymałe pianki do szuflad oraz skrzynek narzędziowych. Pozwalają one tworzyć tak zwane tablice cieni – jedyne takie rozwiązanie, pozwalające na idealne uporządkowanie narzędzi w prosty i intuicyjny sposób. Pianki do walizek narzędziowych i szuflad marki LeanFoam pozwolą łatwo i szybko zorganizować wszystkie nasze narzędzia według klucza dostosowanego do naszych potrzeb, a następnie utrzymać porządek – dzięki możliwości szybkiej identyfikacji wizualnej właściwego miejsca przechowywania każdego z naszych narzędzi. Trzymając narzędzia w tablicy cieni, możemy zawsze błyskawicznie stwierdzić, czy dowolny przedmiot został po użyciu odłożony na właściwe miejsce.


Podstawowym zadaniem pianek LeanFoam jest możliwość łatwego stworzenia tablicy cieni. Jest to rozwiązanie, które pomoże uporządkować nasz park narzędziowy – szczególnie narzędzia ręczne i różnego typu akcesoria. Każde z nich otrzymuje własne miejsce wycięte w zewnętrznych warstwach pianki i dostosowane kształtem do wymiarów akcesorium. Ponieważ każde narzędzie pasuje wyłącznie do swojej kształtki, uzyskujemy dzięki temu gwarancję, że wszystkie nasze urządzenia będą zawsze wracały na właściwe miejsca. Jak wiadomo, porządek to podstawa dobrej organizacji. Utrzymanie go w miejscu pracy pomaga zwiększyć jej efektywność – przez zapewnienie nam szybkiego i prostego dostępu do narzędzi oraz uniknięcie zbędnych kosztów związanych z gubieniem przedmiotów.


Tablica cieni wykonana za pomocą pianki LeanFoam pozwala również na łatwą kontrolę wzrokową obszaru roboczego. Ponieważ każde narzędzie na tablicy ma swoje łatwo rozpoznawalne miejsce, błyskawicznie możemy stwierdzić, które z nich zostały poprawnie odłożone, a które nie, zyskując lepszą kontrolę nad wszystkimi narzędziami w warsztacie. Dodatkowo narzędzia przechowywane w tablicach cieni zachowują swoją prawidłową pozycję podczas transportu – nie zostaną uszkodzone przez gwałtowne przemieszczenie.


Dostępne w naszej ofercie pianki do walizek narzędziowych marki LeanFoam umożliwiają stosowanie z walizkami Makita lub Festool. Oprócz nich oferujemy także uniwersalne pianki do szuflad o wymiarze 580x480 mm. Wszystkie pianki LeanFoam są dwukolorowe, co jest niezbędne do stworzenia czytelnej tablicy cieni, gdzie właściwe umiejscowienie każdego narzędzia jest widoczne na pierwszy rzut oka. Dwukolorowa struktura pomaga również zachować odpowiednią głębokość cięcia przy wycinaniu kształtów narzędzi, co pomaga stworzyć tablicę cieni, która jest nie tylko praktyczna, ale również estetyczna. Narzędzia trzymane w piance są z trzech stron otoczone i podparte elastyczną i wytrzymałą pianką techniczną, która utrzymuje je w bezruchu i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie struktura pianki sprawia, że narzędzia łatwo się z niej wyjmuje.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium