Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

LYRA kredy, markery, ołówki, talki

  • Widok:
  • Widok:

Niemiecka firma Lyra jest najstarszą w Niemczech oraz jedną z najstarszych na świecie firm produkujących kredki i ołówki. Powstała ona w roku 1806, może się więc poszczycić ponad dwoma wiekami doświadczenia! Przez wszystkie te lata firma wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości przyborów do rysowania i trasowania. W asortymencie firmy znajdują się zarówno produkty przeznaczone dla artystów, jak też wydajne i wytrzymałe przybory pomyślane do prac technicznych. Firma ma w swojej ofercie kredki, ołówki markery na bazie alkoholu, markery specjalistyczne do najróżniejszych typów powierzchni, specjalistyczne kredy.

 

W asortymencie producenta znaleźć można szeroką gamę specjalistycznych produktów do znakowania. W tej liczbie znajdują się między innymi specjalistyczne ołówki. Ołówek kamieniarski, przeznaczony do znakowania na kamieniach i betonie, jak również innych twardych materiałach, jest nieodzownym narzędziem w branży budowlanej. Ołówek stolarski, służący do znakowania drewna oraz materiałów drewnopodobnych, także okaże się przydatny na budowach jak również w warsztatach czy przy pracach dekarskich. W ofercie firmy (oraz naszego sklepu) dostępne są zarówno ołówki tradycyjne, jak i automatyczne. Oprócz ołówków firma oferuje również specjalistyczne kredy do znakowania drewna, w tym także kredę o właściwościach luminescencyjnych.

 

Ponadto wśród produktów firmy przeznaczonych dla profesjonalistów możemy znaleźć również szeroki wybór wodoodpornych markerów o różnych kolorach i z różnymi końcówkami, a także przemysłowe markery trudnościeralne. Markery do pisania na drewnie pozwalają na czyste trasowanie drewna i produktów drewnopodobnych i znajdą zastosowanie w zakładach meblarskich, stolarce artystycznej oraz budownictwie. Markery do pisania na metalu z łatwością rysują po powierzchniach metalowych i lakierowanych i znajdą zastosowanie między innymi w warsztatach ślusarskich, blacharskich czy też samochodowych. Markery do pisania po betonie i kamieniu okażą się nieodzowne na wszelkiego rodzaju budowach, ale także w zakładach kamieniarskich

 

Jednym z nowszych i ciekawszych produktów firmy jest specjalny marker permanentny przeznaczony do trasowania głębokich otworów. Cechą szczególną wyróżniającą ten produkt jest jego długa, cienka końcówka. Jej starannie zaprojektowany kształt pozwala na łatwe znakowanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak wnętrza wywierconych otworów. Permanentny tusz zastosowany w markerze jest dostępny w kolorach czerwonym, niebieskim lub czarnym. Nadaje się on do stosowania na dowolnej powierzchni i sprawdzi się tak samo dobrze zarówno przy znakowaniu drewna, metalu czy tworzyw sztucznych, jak i szkła czy ceramiki. Metalowa końcówka ma długość 35 mm, a grubość śladu pozostawianego przez marker wynosi 1 mm.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium