Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

LEANCRAFT narzędzia do trasowania drewna, kątowniki stolarskie, zestawy magnesów

  • Widok:
  • Widok:

LeanCraft jest polską firmą, która opracowuje i produkuje narzędzia pomiarowe oraz liczne akcesoria mające na celu uproszczenie, ułatwienie i przyspieszenie wielu różnych prac wykonywanych w warsztatach, na budowach czy też na przykład podczas montażu mebli. Narzędzia LeanCraft pozwalają rozwiązywać i eliminować problemy występujące przy takich czynnościach technicznych, jak mierzenie, trasowanie, określanie rozmiarów wierteł bądź śrub, przechowywanie narzędzi itp. W swoich działaniach firma kieruje się filozofią zarządzania Lean, dzięki czemu potrafi szybko prototypować i rozwijać nowe projekty, odpowiadając na wciąż zmieniające się potrzeby rynku. W ofercie firmy znajdują się między innymi narzędzia do trasowania drewna, kątowniki stolarskie, uchwyty stolarskie, zestawy magnesów oraz inne.

 

Rynek narzędzi obfituje w najróżniejsze rozwiązania, pomysły i konstrukcje, których celem jest ułatwienie bądź usprawnienie konkretnych prac technicznych. Nie eliminują one jednak wszystkich potencjalnych problemów, na które napotkać można w warsztacie. Dlatego pomimo ciągle rosnącego poziomu współczesnej wiedzy technicznej, wciąż istnieje ogromna przestrzeń dla innowacji i usprawnień w kwestii narzędzi oraz prac warsztatowych. Jednocześnie tworzenie innowacyjnych narzędzi nie jest proste. Usprawnienie istniejących już rozwiązań wymaga od projektanta dużego potencjału know-how, a ściślej rzecz biorąc, doskonałej znajomości specyfiki konkretnych prac technicznych oraz zdolności analityczno-syntetycznego myślenia, pozwalającej przejść od zrozumienia problemu do jego rozwiązania.

 

Takim właśnie potencjałem, zgromadzonym przez jej właścicieli w toku wieloletniej działalności w branży narzędziowej, może poszczycić się polska firma LeanCraft. Opracowując narzędzia i akcesoria, kieruje się ona słusznym przekonaniem, że dla większości problemów, które można napotkać podczas wykonywania dowolnych prac budowlanych, monterskich, warsztatowych, instalacyjnych czy ogrodowych, można znaleźć rozwiązanie w postaci odpowiednio zaprojektowanego narzędzia lub akcesorium. Dlatego też prace nad wszystkimi nowymi produktami firma LeanCraft rozpoczyna od identyfikacji faktycznych problemów, a także eliminacji tych pozornych. Firma korzysta ze ścisłej współpracy z użytkownikami narzędzi. To dzięki ich sugestiom, uwagom, pomysłom, wsparciu merytorycznemu, a także uczciwej ocenie praktycznej wartości, produktywności oraz przydatności opracowanych prototypów produkty LeanCraft mogą wciąż się rozwijać i rozwiązywać nowe problemy.

 

Wszystkie produkty LeanCraft są zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z użyciem wysokiej jakości materiałów. Firma cały czas rozwija swój asortyment narzędzi oraz akcesoriów, szukając odpowiedzi na wciąż to nowe zapotrzebowania zgłaszane jej zarówno przez profesjonalistów, jak również majsterkowiczów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium