Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Szczypce i obcinaczki boczne, czołowe, przegubowe, do cięcia drutu

Szczypce do cięcia drutu znajdą zastosowanie podczas różnego typu prac montażowych, serwisowych i instalacyjnych. Marka Knipex oferuje bowiem szczypce do drutu, np. miedzianego cienkiego i miękkiego oraz grubego, czyli bardzo twardego. Szczypce do kabli z bardzo wąskim i długim ostrzem pozwalają na ich obcinanie nawet w trudnodostępnych miejscach.

 • Widok:
 • Strona:
 • «
 • 1
 • |
 • 2
 • »
 • Widok:
 • Strona:
 • «
 • 1
 • |
 • 2
 • »

Szczypce tnące-boczne oraz szczypce czołowe posiadają ostrza hartowane indukcyjnie. Wybrane modele mają dwukomponentowe rękojeści, co dla ich użytkownika oznacza mniejsze użycie siły podczas cięcia, a zatem przekłada się na komfort i wygodę podczas długiej pracy. Polecamy również szczypce do kabli umożliwiające szybkie, bezpieczne i wygodne ściągniecie izolacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz narzędzia sprawdzonych i cenionych marek. Już dziś złóż zamówienie i wyposaż swój warsztat w profesjonalne narzędzia, dzięki którym drobne i większe prace staną się przyjemnością.

Rodzaje szczypiec do cięcia drutu

W naszej ofercie dostępne są wszystkie rodzaje szczypiec do cięcia drutu. Oferujemy szczypce izolowane do realizacji prac elektrycznych oraz wszelkiego rodzaju szczypce stosowane podczas prac warsztatowych w różnych gałęziach przemysłu. Oferowane przez nas szczypce do cięcia drutu różnią się wielkością oraz rodzajem i kształtem szczypiec. Dostępne są standardowe oraz wzmocnione szczypce boczne, czołowe oraz przegubowe. Dzięki różnym rodzajom szczęk z łatwością można dobrać odpowiednie szczypce do cięcia drutu w każdych warunkach. Szukając szczypiec do cięcia drutu dla siebie, warto wiedzieć, że poszczególne modele są przystosowane do cięcia drutów o określonej grubości i twardości. Informacje na temat twardości i grubości drutu, jaki można przeciąć danym modelem szczypiec, są dostępne w opisie każdego modelu.

Obcinaczki boczne – popularne szczypce do cięcia drutu

Obcinaczki boczne to profesjonalne szczypce do cięcia drutu ze szczęką, w której krawędzie tnące są usytuowane na jednym z jej boków. Obcinaczki nazywane też szczypcami bocznymi umożliwiają precyzyjne docinanie drutów o różnej grubości i twardości. Solidne szczęki i ostrza tnące o dużej twardości pozwalają na precyzyjne cięcie. W ofercie dostępne są obcinaczki boczne różniące się wykończeniem główki (szczęk). Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy modelami chromowanymi i polerowanymi. Wybierając obcinaczki, warto rozważyć zakup modelu ze sprężyną ułatwiającą rozwieranie szczęk. W ofercie dostępne są także obcinaczki boczne wzmocnione oraz izolowane przystosowane do prac elektrycznych.

Szczypce czołowe do cięcia drutu

Kupując szczypce do cięcia drutu, warto rozważyć uzupełnienie zestawu o solidne szczypce czołowe. Szczypce czołowe to doskonałe narzędzie, które szeroko wykorzystuje się m.in. w pracach warsztatowych. Specyficzna budowa główki z krawędziami tnącymi usytuowanymi z przodu umożliwia wygodne chwytanie różnych elementów. Szczypce czołowe mogą być wyposażone w hartowane krawędzie tnące umożliwiające cięcie nawet twardego drutu. Są dostępne w różnych wielkościach. Można kupić także specjalnie wzmocnione szczypce czołowe, które oferują większą siłę cięcia i są wyjątkowo solidne i trwałe.

Szczypce przegubowe do cięcia twardego drutu

Do prac w ograniczonej przestrzeni można zastosować przegubowe szczypce do cięcia drutu. Przyrząd ma charakterystyczną budowę główki. Główka i szczęki są wyraźnie wysunięte do przodu, co ułatwia dostęp do elementów trudno dostępnych. Szukając szczypiec do cięcia drutu, warto rozważyć zakup szczypiec przegubowych z lekko odgiętą główką to rozwiązanie, które ułatwia kontrolowanie narzędzia i podejście do trudno dostępnych płaskich elementów. Szczypce przegubowe mogą być wyposażone we wzmocnione ostrza. Dzięki dobremu przełożeniu dźwigni przegubowej i hartowanym krawędziom tnącym można ciąć nawet twardy drut o stosunkowo dużej średnicy. Kupując szczypce przegubowe do cięcia drutu, warto zastanowić się nad modelem ze sprężyną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium