Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Zestaw wkrętaków i śrubokrętów do pobijania

Prace wymagające nie tylko precyzji, ale też nieco większej siły wymagają odpowiednich narzędzi. Przydatny w ich kontekście będzie wkrętak do pobijania, ale nie każdy śrubokręt na rynku jest do tego przystosowany. Oferujemy świetnie wykonane modele, które doskonale współpracują z młotkami i mogą być wykorzystane przy pobijaniu bez obawy o to, że ulegną uszkodzeniu. Specjalnie wzmacniana konstrukcja niweluje takie ryzyko. Walory te docenią chociażby ślusarze, bo z naszymi wkrętakami da się sforsować nawet bardzo oporny zamek.

  • Widok:
  • Widok:

Na ten moment możemy zaproponować klientom śrubokręt do pobijania sprzedawany pojedynczo, ale także w większych pakietach. Można zdecydować, czy potrzebujemy jednego dodatkowego narzędzia, czy od razu cały komplet, który z pewnością będzie bardziej uniwersalną i efektywną opcją. Kupując zestaw wkrętaków do pobijania mamy większe możliwości w swobodnym operowaniu narzędziami i łatwiej sięgniemy po rozwiązanie, które sprawdzi się w różnorodnych sytuacjach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

Wkrętak do pobijania (śrubokręt) to rozwiązanie, które przydaje się do dokręcania, kucia, pobijania i luzowania mocno dokręconych wkrętów.

Wkrętak do pobijania płaski i krzyżowy

Wkrętak do pobijania płaski, wykonany ze stali stopowej i chromowany, służy do śrub i wkrętów z rowkiem, czyli nacięciem prostym. Przydatny jest do prac montażowych i serwisowych np. w warsztatach samochodowych, do większości prac ślusarskich. Przelotowy trzpień pozwala na bezstratne przenoszenie energii podczas pobijania i razem z kołpakiem do pobijania zwiększają żywotność wkrętaka. Warto zainwestować w wygodną trójkomponentową rękojeść (np. Wera Kraftform® Plus).

 

Wkrętak do pobijania krzyżowy, również wykonany ze stali stopowej, chromowany, sprawdzi się do śrub i wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ oraz PH. Jest niezbędny do pracy w warsztatach samochodowych oraz do cięższych prac ślusarskich. Jeśli będzie Ci służył do prac montażowych i serwisowych, to postaw na trójkomponentową rękojeść Wera Kraftform® Plus. Zapewni Ci ona maksymalny komfort podczas pracy. Przelotowy trzpień wkrętaka firmy Wera jest wykonany z wysokiej jakości materiału, co zapobiega pękaniu trzpienia.

Wkrętak do pobijania Wera

Wera to producent, który jest liderem w dziedzinie profesjonalnych narzędzi wkrętakowych takich jak wkrętak do pobijania, klucze: imbusowe, trzpieniowe, oczkowe, nasadowe oraz bity. Niemiecka firma Wera, która działa już od blisko 90 lat, nieustannie zaskakuje swoich Klientów bardzo wysokiej jakości produktami. Wera jest także branżowym liderem w zakresie innowacji. Słynie z kreatywnych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

 

Produkty takie jak np. grzechotki Zyklop i Koloss, klucze płasko-oczkowe Joker czy zestaw Kraftform Kompakt zdobyły nie tylko uznanie wśród Klientów na całym świecie, ale również cieszą się licznymi nagrodami i wyróżnieniami branżowymi. Narzędzia Wera cenione są w wielu rozmaitych branżach, np. budownictwie, motoryzacji, elektronice czy lotnictwie. Obecnie w ofercie Wera znajduje się ponad 3200 produktów rozwiązujących wiele problemów, z którymi do tej pory borykali się profesjonaliści i amatorzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium