Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Młotki miedziane i aluminiowe

Jednym z najbardziej podstawowych narzędzi w każdym warsztacie jest młotek. Za jego pomocą możemy wykonać wiele prostych prac serwisowych czy montażowych, dlatego też każdy fachowiec powinien posiadać przynajmniej jeden wysokiej jakości młotek. Ciekawym wyborem jest młotek miedziany, w którym to mamy do czynienia z miedzianym obuchem. Takie narzędzie znakomicie sprawdza się więc przy montażu różnych części maszyn i przy wielu innych prac, a miedziany obuch powoduje, że pobijane metalowe elementy nie zostaną uszkodzone w żaden sposób.

  • Widok:
  • Widok:

Czym charakteryzuje się młotek aluminiowy?

Innym solidnym rozwiązaniem są młotki aluminiowe, także świetnie sprawdzające się przy różnego rodzaju pracach warsztatowych. Obuch takich młotków wykonany jest z aluminium, co sprawia, że podobnie jak młotki miedziane, nie uszkadzają one pobijanych metalowych elementów. To z kolei powoduje, że taki młotek jest w zasadzie niezbędnym narzędziem w warsztacie każdego fachowca, jak również osób wykonujących prace remontowe lub naprawcze w domu.

Czym charakteryzują się młotki miedziane?

Młotki miedziane, które w naszym sklepie należą do grupy młotków specjalistycznych, nadają się do prac serwisowych i warsztatowych. Oferowane przez nas młotki miedziane zapewniają delikatną obróbkę przedmiotów. Poza tym gwarantują wyższy poziom bezpieczeństwa. Komfort jest niezmiernie ważny podczas prac warsztatowych. Dlatego młotki miedziane, z naszego asortymentu są odpowiednio wyważone oraz stworzone ze sprawdzonych i trwałych materiałów najwyższej jakości. 

Młotki aluminiowe czy młotki miedziane? Jak wybrać odpowiedni młotek?

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne narzędzia od sprawdzonych i renomowanych producentów. Rodzaje i rozmiary narzędzi dostępnych na rynku mogą przyprawić o zawrót głowy niejednego majsterkowicza. Jaki rodzaj młotka wybrać? Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie.

Podczas wyboru młotka zalecamy najpierw zastanowić się, do jakich prac będziemy go używać. Do prac zawodowych, czy bardziej amatorskich i przydomowych? To jedno z podstawowych pytań, które proponujemy zadać sobie przed zakupem. Na tej podstawie zalecamy wybrać kształt młotka, jego wielkość, wagę oraz przede wszystkim materiały, z których jest wykonany. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę materiał, z którego jest wykonany zarówno trzon, jak i obuch. Ma to bowiem ogromny wpływ na komfort pracy oraz jego bezpieczeństwo. Młotki aluminiowe oraz młotki miedziane z naszego katalogu mają różne zastosowania. Nieodpowiednio dobrany sprzęt może wyrządzić wiele szkód.

Młotek miedziany polecamy do wszelkich prac, gdzie wymagane jest mocne uderzenie bez ryzyka zniszczenia obrabianego materiału. Młotek aluminiowy polecamy natomiast do lżejszych prac ślusarskich, serwisowych i remontowych.

Młotki miedziane i młotki aluminiowe od najlepszych producentów

Bezpieczeństwo pracy, szczególnie w przypadku prac budowlanych, serwisowych i podobnych ma ogromne znaczenie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego narzędzia wyprodukowanego przez sprawdzoną markę. Tylko w przypadku narzędzi od renomowanych producentów można mieć pewność, że będą bezpieczne i niezawodne. W naszym sklepie proponujemy młotki miedziane i młotki aluminiowe firmy Picard. 

Renoma firmy Picard bazuje przede wszystkim na długiej, rodzinnej historii z 150-letnią tradycją. Misją firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom, czego dowodem jest motto: “Aby produkować jak najlepsze i najbezpieczniejsze narzędzia.”

Dbając o bezpieczeństwo i komfort pracy, ta rodzinna firma ciągle się rozwija, wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania naukowo-techniczne. Specjalizują się w produkcji młotków m.in. miedzianych i aluminiowych. W ciągu roku przedsiębiorstwo przetwarza w swojej fabryce około 700 ton stali do produkcji tych specjalistycznych narzędzi. To jedna z cech tej marki, która sprawiła, że zaufaliśmy firmie Picard, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium