Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Kleszcze (szczypce) kowalskie

Internetowy sklep narzędziowy ProfiTechnik stara się zapewnić wyposażenie do warsztatu każdego fachowca. Nie zapominamy także o przedstawicielach zawodu kowala. Prezentowane w naszej ofercie szczypce kowalskie ułatwią wykonywanie codziennej pracy.

  • Widok:
  • Widok:

Kleszcze kowalskie umożliwiają uchwycenie rozgrzanego elementu i przytrzymanie go w imadle podczas obróbki młotem. Posiadamy różnorodne modele, m.in.:

 

  • kleszcze okrągłe,

  • kleszcze płasko-wypukłe,

  • kleszcze półokrągłe,

  • kleszcze do nitów,

  • kleszcze do zakuwania.

 

W tej kategorii dystrybuujemy narzędzia niemieckiej marki Picard, wyspecjalizowanej w produkcji młotów, kleszczy i innych akcesoriów dla kowalstwa. Kleszcze Picard wyróżniają się zastosowaniem najwyższej jakości stali, co gwarantuje ich długoletnią eksploatację.


Poszczególne szczypce dostępne są w różnych rozmiarach szczęk (zakres od 1-8 mm aż do 15-30 mm). Uczyń swoją pracę łatwiejszą z narzędziami dla kowalstwa ze sklepu ProfiTechnik!

Internetowy sklep narzędziowy ProfiTechnik stara się zapewnić wyposażenie do warsztatu każdego fachowca. Nie zapominamy także o przedstawicielach zawodu kowala. Prezentowane w naszej ofercie szczypce kowalskie ułatwią wykonywanie codziennej pracy. Profesjonalne kleszcze kowalskie, zwane również szczypcami kowalskimi, są niezbędne podczas prac kowalskich. Kleszcze kowalskie umożliwiają uchwycenie rozgrzanego elementu (np. rozgrzanych prętów i płaskowników) i przytrzymanie go w imadle lub na kowadle podczas obróbki młotem.

Szczypce, które oferujemy, są odkute ze stali wysokiej jakości. Posiadamy różnorodne modele, m.in.: kleszcze okrągłe, kleszcze płasko-wypukłe, kleszcze półokrągłe, kleszcze do nitów, kleszcze do zakuwania. Poszczególne szczypce dostępne są w różnych rozmiarach szczęk (zakres od 1-8 mm aż do 15-30 mm). Uczyń swoją pracę łatwiejszą z narzędziami dla kowalstwa ze sklepu ProfiTechnik!

Kleszcze kowalskie Picard

W tej kategorii dystrybuujemy narzędzia niemieckiej marki Picard, wyspecjalizowanej w produkcji młotów, kleszczy i innych akcesoriów dla kowalstwa. Kleszcze Picard wyróżniają się zastosowaniem najwyższej jakości stali, co gwarantuje ich długoletnią eksploatację. Picard to firma założona w 1857 roku w mieście Wuppertal – Cronenberg. Po ponad 160 latach firma jest nadal własnością rodziny Picard. Niezmiennie przyświeca jej ten sam cel - produkcja najlepszych i najbezpieczniejszych narzędzi dla profesjonalistów i pasjonatów. W procesach produkcyjnych firma korzysta z najnowocześniejszych osiągnięć nauki i techniki. Od początku istnienia firmy specjalizuje się w produkcji młotków i narzędzi kowalskich. W bogatej ofercie firmy znajdziemy zarówno młotki ślusarskie, ciesielskie, dekarskie, geologiczne, murarskie, stolarskie jak i wiele innych specjalistycznych narzędzi, np. kleszcze kowalskie. Fabryka w Wuppertalu przetwarza rocznie około 700 ton stali, z której produkowane są wysokiej klasy narzędzia Picard.

Kleszcze kowalskie od Profitechnik

W ofercie firmy Profitechnik znajdują się kleszcze kowalskie najwyższej jakości wykonane z solidnych materiałów, zapewniających trwałość i komfort użytkowania. Dzięki temu, że sklep z narzędziami profitechnik.pl posiada bogaty asortyment narzędzi, może trafiać do szerokiego grona zadowolonych Klientów. Odpowiednie narzędzia znajdą dla siebie zarówno małe i duże firmy. Profesjonaliści i amatorzy. Duży wybór narzędzi pozwala nam na dostosowanie najlepszych rozwiązań do niemalże każdej sytuacji, w której znalazł się nasz Klient. Oferujemy narzędzia sprawdzonych i docenianych od lat marek, które są w przystępnych cenach. To powoduje, że zyskujemy nowych Klientów, którzy chętnie korzystają z naszych produktów. Duże doświadczenie w rodzinnej firmie pozwala nam na oferowanie wysokiej jakości produktów, profesjonalnego doradztwa technicznego oraz usług serwisowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium