Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
Opcje przeglądania

Pokaż filtry

Wybrane filtry:

Wyczyść wszystkie filtry
 

Pianki do wypełnienia walizek i szuflad

Odpowiednie przygotowanie i przechowywanie narzędzi to podstawa w każdej pracy! Zwłaszcza w filozofii szczupłego zarządzania LEAN, w której stosuje się system dbałości o stanowisko pracy zwany 5S pomocne są wszelkiego rodzaju pomysły i innowacje (zwane Kaizen) na usprawnienie pracy. Oferowana przez nasz sklep pianka do szuflad, skrzynek narzędziowych, walizek, pojemników, półek, regałów itp. doskonale nadaje się do tego celu. Dzięki możliwości samodzielnego dostosowania otworu do przechowywanego przedmiotu jest niezwykle prosta w przygotowaniu i użyteczna we wdrażaniu systemu 5S.

  • Widok:
  • Widok:

Rodzaje pianki do wypełnienia walizek i szuflad

Oferujemy trwałe syntetyczne pianki do wypełniania skrzynek, walizek narzędziowych oraz szuflad wózków i stołów warsztatowych. Pianki są oferowane w postaci formatek różniących się powierzchnią. Dzięki temu można je dostosować rozmiarów większych i mniejszych walizek oraz do wymiarów przechowywanych w nich narzędzi. Oferowane przez nas pianki do wypełniania walizek i szuflad to doskonałe wyposażenie do uporządkowania przechowywanych narzędzi. Sprawdzają się też rewelacyjnie jako wypełnienie walizek i szuflad, w których przechowywane są akcesoria wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne i wstrząs. Montaż pianek do wypełnienia walizek i szuflad okazuje się doskonałym rozwiązaniem do porządkowania i transportowania narzędzi i akcesoriów w typowych walizkach narzędziowych.

Zalety montażu pianki do wypełniania szuflad

Montaż pianki do wypełniania walizek i szuflad na narzędzia to doskonały sposób na wykonanie unikalnego organizera dopasowanego do zestawu przechowywanych narzędzi i akcesoriów. Każdy użytkownik może we własnym zakresie zaprojektować ułożenie poszczególnych narzędzi tak, aby były dobrze widoczne w szufladzie czy walizce i łatwo dostępne. Co ważne, użytkownik sam decyduje o ilości narzędzi, które będzie przechowywał w dopasowanej szufladzie. Dzięki czemu można uniknąć zagracenia szuflady czy walizki zbyt dużą ilością akcesoriów i narzędzi. 

Warto podkreślić, że montaż pianki do wypełniania szuflad pozwala na dostosowanie kształtu i głębokości każdej przegrody do geometrii i wymiarów narzędzi, które mają być w niej przechowywane. Dzięki temu w krótkim czasie użytkownik może zrobić unikalny organizer dopasowany do jego potrzeb. Zastosowanie pianek jako wypełnienia walizek narzędziowych znacznie zwiększa także komfort i bezpieczeństwo podczas transportu narzędzi. Dopasowana pianka utrzymuje narzędzie na swoim miejscu w walizce, co pozwala lepiej kontrolować ciężki ładunek.

Montaż pianki do wypełniania szuflad

Montaż pianki do wypełnienia walizek i szuflad jest prosty i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy miarka, coś do odrysowania konturów narzędzi na powierzchni pianki oraz zwykły nóż techniczny. W pierwszym kroku trzeba dopasować formatkę do powierzchni walizki lub szuflady. Na tym etapie warto zwrócić uwagę na głębokość szuflad i walizek na narzędzia oraz wielkość narzędzi. W przypadku głębokich szuflad i walizek narzędziowych dobrym rozwiązaniem może okazać się ułożenie grubszej warstwy składającej się z kilku formatek z pianki.

Grubsza warstwa pianki w walizce czy szufladzie umożliwia wycięcie głębszych przegród na większe narzędzia i płytkich na akcesoria, które bywają potrzebne podczas ich użytkowania. To dobre rozwiązanie, które pozwala idealnie dopasować przestrzeń walizek wykorzystywanych do transportu narzędzi. Po dobraniu grubości warstwy pianki i wycięciu otworów w kształcie odrysowanych narzędzi w odpowiedniej liczbie formatek (tak, aby dopasować także głębokość przegrody) można umieścić je w szufladzie lub walizce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium