Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Klucze nastawne

Jedno narzędzie, a ile zastosowań! Klucz szwedzki nastawny zyskał aprobatę monterów, hydraulików i mechaników dzięki możliwości regulacji zakresu pracy oraz dopasowania rozpiętości do rozmiaru śruby. Optymalny rozstaw szczęk uzyskuje się, ustawiając ślimak w danej pozycji.

  • Widok:
  • Widok:


Klucze nastawne
dostępne w ProfiTechnik posiadają specjalne zabezpieczenia, które chronią przed poluzowaniem. Nawet przy wieloletniej, intensywnej eksploatacji, klucz pozostanie w wybranej pozycji. Asortyment sklepu narzędziowego ProfiTechnik obejmuje gamę kluczy o zróżnicowanych zakresach szczęk w konkurencyjnych cenach. Wszystkie narzędzia charakteryzują się świetną ergonomią, dzięki czemu praca z nimi jest naprawdę komfortowa.


Oferta naszego internetowego sklepu z narzędziami obejmuje także klucz nastawny izolowany do prac pod napięciem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z opisami produktów, które ułatwią wybór odpowiedniego klucza.

 

Klucze nastawne najwyższej klasy – narzędzia od Profitechnik.pl na wyciągnięcie ręki

Klucze nastawne to uniwersalne i przydatne elementy wyposażenia – niezależnie od branży, w której świadczysz swoje usługi lub zakresu prac, który wykonujesz. Wykorzystaj więc ich potencjał we właściwy sposób i sięgnij po rozwiązania cieszące się największym uznaniem wśród wymagających użytkowników.

 

Każdy klucz nastawny dostępny w Profitechnik.pl ma niezbędne certyfikaty i atesty. Oznacza to, że są one poddawane różnym testom w warunkach laboratoryjnych. Na podstawie ich wyników potwierdzana jest jakość, funkcjonalność i wytrzymałość proponowanych rozwiązań. Jeśli narzędzia poradzą sobie z tak dużym obciążeniem, konsumenci otrzymują gwarancję, że przy standardowej eksploatacji ich narzędzia doskonale poradzą sobie w każdej sytuacji i w każdych warunkach.

Klucz samozaciskowy i jego zastosowania

Jak sama nazwa wskazuje, klucz samozaciskowy reguluje i dostosowuje swój rozmiar do elementów, przy których będziemy go używać. Dzięki temu otrzymujesz cały zestaw kluczy w jednym. To rozsądny wybór dla wszystkich:

 

  • hydraulików,

  • monterów,

  • mechaników,

  • majsterkowiczów,

  • konstruktorów,

  • elektryków.

 

Biorąc pod uwagę, że stare i „zapieczone” śruby są w stanie trzymać się mocno (a klucz regulowany jest nieco osłabiony z powodu swojej konstrukcji), warto wybrać narzędzia najwyższej jakości. W Profitechnik.pl czekają na Ciebie produkty od takich firm, jak Heytec, Irega czy Wera.

 

Nie marnuj czasu na podróżowanie po sklepach i zajrzyj na Profitechnik.pl. Zamawiając klucz francuski przez internet, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który będziesz mógł przeznaczyć, np. na remont lub każde inne zadanie. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy z pozycji użytkownika komputera wybrać odpowiedni model, sfinalizować transakcję i czekać na kuriera. Dostarczy on Twoje narzędzia pod wskazany adres!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium