Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Zaciski jednoręczne (szybkomocujące), ściski

Zaciski ślusarskie to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, które przydają się przy wykonywaniu przeróżnych prac stolarskich, modelarskich, czy też montażowych. Dzięki nim można ustabilizować i zacisnąć ze sobą jakieś części, aby móc na nich dalej pracować. Z pewnością doceni je każdy monter czy ślusarz, ale i domowa złota rączka. Ściski szybko mocujące to bowiem narzędzie nie tylko dla osób profesjonalnych, zajmujących się montażem i nie tylko zawodowo, lecz również amatorów majsterkowania. Ich zadaniem jest bowiem ułatwianie pracy, a to przydaje się w każdym z obu przypadków. Chcąc zatem sprawić tacie czy wujowi, którzy lubią majsterkować, oryginalny prezent warto postawić właśnie na zaciski.

  • Widok:
  • Widok:

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich docisków?

Jednym z podstawowych parametrów, na które należy zwrócić uwagę, jest siła mocowania wyrażana w Newtonach. Im ta wartość będzie większa, tym silniej zaciśnięte będą ze sobą wybrane przez nas elementy. Wybrane zaciski szybko mocujące charakteryzują się tym, że posiadają możliwość zwiększenia docisku za pomocą śruby, co może być bardzo pomocne. Ściski jednoręczne posiadają także ergonomiczną dwukomponentową rękojeść, która sprawia, że obsługa narzędzia jest niezwykle wygodna i pewna. Dociski szybko mocujące to świetne urządzenia o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji ze wzmacnianego tworzywa, co sprawia, że są one tak popularne i szeroko stosowane.

Zaciski od Profitechnik

Kupując nowy ścisk, pamiętaj o dobraniu narzędzia odpowiedniego do jego przeznaczenia. W warsztacie trwałość i niezawodność danego narzędzia, decyduje o jakości wykonywanej pracy. Wśród najbardziej popularnych zacisków znajduje się zacisk szybkomocujący. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki zakres narzędzi przydatnych w warsztacie. Decydując się na zakup na profitechnik.pl, stawiasz na produkt o wysokiej jakości, charakteryzujący się wytrzymałością i funkcjonalnością. Nasi dostawcy to tylko i wyłącznie sprawdzeni od lat producenci. To dla nas podstawa.

Bessey

Od prawie 120 lat niemiecka firma Bessey zajmuje się profilowaniem i ulepszaniem stali. To światowy lider w projektowaniu i produkcji profesjonalnych narzędzi zaciskowych, czego potwierdzeniem jest wiele opatentowanych modeli oraz rozwiązań technicznych. Technika tworzona przez Bessey to przede wszystkim jakość i innowacje, dzięki którym praca w Twoim warsztacie stanie się szybsza, wydajniejsza i bezpieczniejsza.

 

Oferta firmy Bessey obejmuje produkty typu: zacisk żeliwny stosowany w stolarstwie, zacisk stalowy znajdujący zastosowanie przy spawaniu i łączeniu konstrukcji stalowych, zacisk spawalniczy i imadło spawalnicze. Firma proponuje również gamę narzędzi przeznaczonych do montażu drzwi, okien oraz paneli podłogowych.

Zacisk szybkomocujący Bessey

Profesjonalny zacisk szybkomocujący jednoręczny firmy Bessey nadaje się do wszelkiego rodzaju prac stolarskich i montażowych. To łatwe w obsłudze narzędzie o dużej wytrzymałości i uniwersalnym zastosowaniu. Posiada możliwość zaciskania lub rozpierania po odwróceniu stałego ramienia. Jego siła mocowania wynosi do 2 000 N. Posiada szybkie zamykanie zacisku dźwignią oraz prosty demontaż stałego ramienia za pomocą przycisku. Lekka i wytrzymała konstrukcja zacisku została wykonana ze wzmacnianego tworzywa. Rękojeści są dwukomponentowe, co zapewnia ergonomię narzędzia. Do jego użycia wystarczy jedna ręka, więc warto mieć takie narzędzie w swoim warsztacie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium