Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Wkrętaki izolowane, elektryczne 1000v luzem

Są sytuacje, w których bezpieczeństwo użytkownika narzędzi jest bardzo ważne. Dotyczy to zwłaszcza pracy z urządzeniami oraz instalacjami elektrycznymi. Wkrętak izolowany 1000V stanowi w tym momencie doskonałe rozwiązanie. Specjalna konstrukcja niweluje ryzyko porażenia prądem czy wystąpienia łuku elektrycznego. Metalowe elementy zostały pokryte warstwą izolatora z tworzywa sztucznego, a gumowany uchwyt zapewnia pewność działania w każdych warunkach. Od teraz praca z prądem przestaje być problemem.

  • Widok:
  • Widok:

Oferujemy szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb elektryków, mechaników czy serwisantów urządzeń AGD i RTV. Śrubokręt izolowany 1000V zapewnia optymalną ochronę przed kontaktem z wysokim napięciem. Aktualnie w naszym katalogu znaleźć można wyroby cenionych producentów, takich jak Knipex czy Wera. Nie są to firmy dobrane przypadkowo, ale ścisła czołówka rynkowa. Jeśli klientom zależy na doskonałej jakości i rozsądnej cenie, powinni zamówić towar właśnie u nas. W razie potrzeby zapewniamy fachowe doradztwo.


Pracując ze sprzętem elektrycznym oraz przy instalacjach prądowych, warto mieć pod ręką zestaw wkrętaków izolowanych 1000V. Z takim pakietem znacznie łatwiej wykonywać typowe zadania, ponieważ nie musimy obawiać się to, że wysokie napięcie doświadczy nas w mało przyjemny sposób. Równocześnie mamy pełną swobodę w operowaniu nawet bardzo małymi śrubami, ponieważ wkrętaki umożliwiają precyzyjne dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych elementów. Nasz katalog zawiera wiele pozycji, z których łatwo wybrać odpowiednią do potrzeb.


Znakomicie wykonany zestaw śrubokrętów izolowanych 1000V warto dobrać zgodnie z własnymi potrzebami. Trzeba zwrócić uwagę na zakres kompatybilnych końcówek i sięgnąć po te, które na co dzień są najczęściej wykorzystywane. Dla pełnej elastyczności zalecamy zaopatrzyć się w różne zestawy, aby nigdy nic nas nie zaskoczyło. Jeśli chodzi o marki, które są u nas osiągalne, stawiamy na najlepszych. Da się u nas kupić produkty takich firm jak Wera. Zawsze będą to najlepsze wkrętaki izolowane 1000V. Zestaw zamówiony u nas na pewno spełni pokładane nadzieje.


Jeden z najbardziej podstawowych produktów, który stanowi obowiązkowy element wyposażenia w zasadzie każdego domu, o fachowcu nie wspominając. Próbnik napięciato narzędzie proste, którego głównym zadaniem jest określenie, czy przez dany metalowy element przechodzi energia elektryczna. Zazwyczaj testujemy w ten sposób działanie gniazdek, choć może też chodzić o przewody oraz inne elementy składowe instalacji elektrycznych. Warto też upewnić się, że w gniazdku nie ma prądu po wyłączeniu bezpieczników. Czasami instalacje płatają nam figle.


Trzeba podkreślić, że próbnik napięcia jest wyrobem tanim, co nie oznacza, że każdy model sprawdzi się tak samo. Dla uzyskania pewności, że wszystko będzie w porządku polecamy skorzystać z rozwiązań z pewnego źródła. Próbniki niemieckiej marki Wera na pewno będą działać jak należy w każdej sytuacji. Starannie wykonany korpus z tworzywa sztucznego doskonale izoluje metalowy trzpień, dzięki czemu mamy pewność, że nie porazi nas prąd. Oferujemy także model marki Knipex, do którego dołączony jest zestaw wymiennych trzpieni.

 

Kupując zestaw wkrętaków wyposażasz swoją skrzynkę narzędziową w bardzo uniwersalne produkty. Przeznaczasz co prawda większą kwotę niż na pojedynczy egzemplarz, ale uzyskujesz za to bardzo szeroki wachlarz praktycznych narzędzi, które - jeśli są znakomitej jakości - z powodzeniem posłużą Ci przez lata.

Wkrętaki elektryczne

Wkrętaki elektryczne posiadają grot pokryty niemal na całej długości otuliną zapobiegającą stykowi dłoni z metalem. Każdy elektryk powinien zainwestować we wkrętaki izolowane 1000V, które można zazwyczaj kupić w zestawie po kilka sztuk o różnych wielkościach. Umożliwiają pracę w miejscach, gdzie może wystąpić napięcie elektryczne. Są odpowiednio izolowane i wykonane z mocnej stali, co sprawi, że będziesz mógł z nich bezpiecznie korzystać przez długie lata.

Wkrętaki elektryczne z certyfikatem VDE

Narzędzia, których używa elektryk, powinny być całkowicie bezpieczne. Fachowiec pracuje przy przewodach, gniazdkach i różnych urządzeniach zasilanych prądem. Oznacza to, że narzędzia, z których korzysta, powinny mieć stosowną izolację. Jeśli kupujesz narzędzia dla elektryka, upewnij się nie tylko czy dobrze leżą w dłoni, ale również czy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i czy pochodzą od sprawdzonego na rynku producenta. Muszą również posiadać na rękojeści symbol VDE. To oznaczenie niemieckiego instytutu kontroli, który wydaje certyfikaty dla urządzeń, komponentów i systemów elektrotechnicznych.

 

Jeśli wkrętaki elektryczne posiadają symbol VDE, to możesz być pewien, że zostały sprawdzone pod kątem elektrycznym, toksycznym, mechanicznym, termicznym i radiologicznym. Są to główne czynniki, które mogą wpływać na Twoje bezpieczeństwo podczas pracy z narzędziami. Dodatkowo warto, żebyś zwrócił uwagę na dopuszczalne napięcie prądu przy wybieranych wkrętakach. To ważne, żeby było ono z marginesem bezpieczeństwa, abyś był w pełni spokojny. Kupując wkrętaki izolowane 1000V zyskujesz gwarancję, że Twoja praca przy napięciu elektrycznym będzie całkowicie bezpieczna. Wszystkie narzędzia VDE z naszej oferty testowane są przy dziesięciokrotnie większym napięciu – 10000 V. Testowane jest 100% produkcji, a nie tylko wyrywkowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium