Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Wielofunkcyjne narzędzia specjalne – chwytaki, magnetyzery, wieszaki i uchwyty

Niektóre prace wymagają precyzji. Chwytak do wkrętów z pewnością pomoże w wykonywaniu szeregu zadań, trzeba tylko się w niego zaopatrzyć. Dzięki niemu można łatwiej uchwycić wkręt bez potrzeby przytrzymywania go ręką . W momencie dociągania chwytak sam „zejdzie” z łba wkrętu Równie przydatny może się okazać magnetyzer do narzędzi. Używając go można ograniczyć potrzebę korzystania z chwytaków, ponieważ śrubokręt będzie sam przyciągał elementy.

  • Widok:

Przykładając narzędzie do bieguna „+” następuje jego namagnesowanie. Wymaga to oczywiście nieco czasu, ale potem śrubokręt czy pęseta będą przez jakiś czas przyciągać akcesoria wykonane z metalu. Oczywiście są sytuacje, w których aktywność magnetyczna wkrętaków nie jest pożądana. Dotyczy to chociażby rozmaitych prac związanych z serwisowaniem drobnej elektroniki i tym podobnych zadań. Wtedy z kolei przydaje się demagnetyzer do narzędzi. Trzeba jedynie przyłożyć element do bieguna „-”.


Przechowywanie narzędzi nastręcza czasami pewnych trudności. Wieszak do wkrętaków może nam znacznie pomóc w uporządkowaniu tej sfery, przynajmniej w odniesieniu do części posiadanych zasobów. Tych bywa naprawdę wiele, więc trzeba się postarać, aby wokół nas zapanował oczekiwany porządek. Dobry wieszak do śrubokrętów pomieści ich nawet kilkadziesiąt, choć nie sama liczba jest tu najważniejsza. Grunt, aby wybrane rozwiązanie było solidne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Do takich wyrobów zaliczają się wieszaki marki Wera.


Są one dedykowane przede wszystkim produktom tego niemieckiego producenta, choć okazują się zgodne również z innymi wyrobami. Opłaca się kupić akcesorium, które pozwoli nam zapanować nad całością „kolekcji”. Wieszak do wkrętaków uniwersalny pozwala trzymać w jednym miejscu wszystko, co majsterkowicz lub zawodowy mechanik chce mieć pod ręką. Od teraz cały komplet narzędzi może zawisnąć na ścianie i gdy tylko zajdzie potrzeba, można do niego sięgać bez cienia obaw. Sklep ProfiTechnik zachęca do zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium