Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

TERRAX gwintowniki, narzynki, wiertła, piły otworowe

  • Widok:
  • Widok:

Terrax jest niemiecką marką należącą do firmy Ruko. Przedsiębiorstwo powstało w 1974 roku, rozwijając intensywną działalność w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Szeroki asortyment obejmuje między innymi narzędzia skrawające, przeznaczone do wykonywania otworów w materiałach. Wiertła różnego typu, produkowane z metali o różnych parametrach, zostały objęte jedną wspólną marką – Terrax.

 

Marka należąca do firmy Ruko obejmuje wyłącznie narzędzia przeznaczone do wykonywania i obróbki otworów. Są wśród nich nie tylko wiertła skrętne, ale też piły otworowe, gwintowniki, narzynki i inne tego typu artykuły – w wielu wariantach wymiarowych. Cechą wspólną wszystkich produktów z linii Terrax jest połączenie dobrej jakości przy jednoczesnych niskich cenach. Dlatego asortyment jest w większości przeznaczony do zastosowań amatorskich i półprofesjonalnych.

 

Terrax – marka z niemiecką tradycją

 

O marce Terrax z pewnością można powiedzieć, że wyrosła na niemieckich tradycjach przemysłu narzędziowego. Będąc własnością firmy Ruko, częściowo korzysta też z jej renomy, budowanej przez około 50 lat. Firma macierzysta ma swoją siedzibę w miejscowości Holzgerlingen, w okolicach Stuttgartu, gdzie została przeniesiona z niewielkiego Böblingen. Zmiana lokalizacji była konieczna z uwagi na intensywny rozwój przedsiębiorstwa, któremu nie wystarczały już niewielkie pomieszczenia produkcyjne.

 

Obecnie firma Ruko nie tylko eksportuje swoje narzędzia do 70 krajów świata, ale też może się poszczycić certyfikatem 2013-2016 DIN EN ISO 9001:2008, stanowiącym potwierdzenie wysokiej jakości wyrobów. Jej oddziały znajdują się w kilku krajach Europy, a także w Azji i USA. Profesjonalne narzędzia tworzone przez tego producenta od początku miały być odpowiedzią na potrzeby rynku i oczekiwania klientów. Stąd też powstała marka Terrax – narzędzi skrawających ze średniej półki cenowej, dostępnych dla każdego użytkownika zajmującego się obróbką materiałów. Poza bogatym wyborem wierteł, gwintowników, narzynek i innych narzędzi w fabryce powstają też wiertarki udarowe Terrax.

 

Narzędzia skrawające Terrax w naszej ofercie

 

Chociaż linia produktów Terrax ogranicza się jedynie do narzędzi skrawających, w rzeczywistości ich wybór jest ogromny. Same tylko wiertła można kupić w wielu wariantach wymiarowych i z przeznaczeniem do wykonywania otworów w rozmaitych materiałach. Są one dostępne zarówno pojedynczo, jak i w kompletnych zestawach – pakowanych do funkcjonalnych futerałów czy skrzynek. Proponujemy między innymi zestawy wierteł krętych, szlifowanych i walcowanych do metalu, zestawy gwintowników i narzynek, a także pojedyncze wiertła spiralne.

 

Asortyment narzędzi Terrax uzupełniają wiertła stopniowe, które są przeznaczone do powiększania (rozwiercania) zbyt małych otworów. Natomiast tytanowy pogłębiacz stożkowy umożliwi wniknięcie w głąb wierconego materiału. W sprzedaży mamy też gwintowniki maszynowe proste i spiralne, piły otworowe oraz zestawy wielofunkcyjne. Za pomocą narzędzi skrawających Terrax można wykonywać i opracowywać otwory w różnych typach stali, staliwie, żeliwach, brązach, mosiądzu oraz stopach aluminium.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium