Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Szczypce precyzyjne, jubilerskie, zegarmistrzowskie

ProfiTechnik to szeroki wybór różnego rodzaju narzędzi, przeznaczonych również do prac wymagających ogromnej dokładności i wykorzystania niewielkich elementów. Jednymi z nich są szczypce precyzyjne dostosowane do potrzeb i wymagań jubilerów oraz zegarmistrzów.

  • Widok:
  • Widok:

Do czego wykorzystasz szczypce jubilerskie i szczypce zegarmistrzowskie?

W naszym katalogu znalazły się różnego rodzaju szczypce, przeznaczone do różnych zadań. Wiemy, że dobór odpowiedniego sprzętu znacząco ułatwia prawidłowe wykonywanie pracy. Dlatego chcemy oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości o parametrach dostosowanych do potrzeb konkretnego zawodu. W naszym asortymencie dostępne są szczypce jubilerskie i zegarmistrzowskie:

  • płaskie (wygięte, wydłużone, chwytakowe);

  • okrągłe (z ostrzem tnącym);

  • półokrągłe.

Wykonywanie pracy jubilera i zegarmistrza wymaga umiejętności, precyzji i dokładności. Jednak nawet najlepsi przedstawiciele swojego fachu nie będą w stanie uzyskać zadowalających efektów bez odpowiedniego sprzętu. Dostępne u nas szczypce precyzyjne przeznaczone są do wykonywania różnych prac. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania produktów odpowiadających Twoim potrzebom. Szczypce jubilerskie i szczypce zegarmistrzowskie doskonale sprawdzą się w różnych precyzyjnych pracach, m.in. takich jak wymiana części, docinanie i modelowanie drucików, umieszczanie kamieni i innych elementów dekoracyjnych. W zasadzie zarówno w zakładach jubilerskich jak i u zegarmistrzów, szczypce zapewniające ponadprzeciętną dokładność są niezbędne.

Szczypce precyzyjne i ich wszechstronne zastosowanie

Szczypce precyzyjne w zależności od rodzaju mogą służyć do przecinania cienkich drutów, formowania z nich pętli, a także wyginania i domykania niewielkich elementów. To profesjonalne narzędzia, bez których nie obędzie się żaden ceniący się zakład zegarmistrzowski lub jubilerski. Znajdą one również wszechstronne zastosowanie w elektronice. Każdy, kto musi pracować z niewielkimi elementami z pewnością wykorzysta takie szczypce w swojej pracy. Warto jednak podkreślić, że szczypce precyzyjne nie są narzędziem zarezerwowanym wyłącznie dla profesjonalistów. Osoby, które hobbystycznie lub amatorsko zajmują się produkcją lub naprawą biżuterii, zegarmistrzostwem lub różnego rodzaju elektroniką, z pewnością docenią możliwość korzystania z dobrej jakości sprzętu, który ułatwi im wykonywanie precyzyjnych zadań.

Naszym Klientom możemy zaoferować szczypce precyzyjne marki Knipex, których ergonomiczne rękojeści pokryto cienką warstwą PCW, a końcówki zostały oszlifowane z najwyższą dokładnością. Jak już wspomnieliśmy, dostępne u nas szczypce charakteryzują się różnymi kształtami, dzięki czemu mogą pełnić różne funkcje. Przykładowo za pomocą płaskich, precyzyjnych szczypiec można wykonywać wymagające dużej precyzji prace serwisowe i montażowe. Taki model sprawdzi się również podczas zginania i regulowania różnych części. Z kolei szczypce z ostrzem tnącym można z powodzeniem wykorzystywać do prac wymagających przecinania cienkich drucików. Dlatego ten rodzaj szczypiec jest powszechnie wykorzystywany w jubilerstwie, w którym często wymagane jest docinanie oraz doginanie poszczególnych elementów pozwalających na stworzenie wyjątkowej biżuterii.

Natomiast model z chwytakowym zakończeniem doskonale sprawdza się podczas wykonywania prac wymagających największej dokładności i precyzji. Szczypce chwytakowe wykorzystywane są przez zegarmistrzów, jubilerów, złotników, osoby pracujące z elektroniką oraz pracowników warsztatów wykonujących zadania wymagające precyzji.

Już dziś warto sprawdzić nasz asortyment, gdyż na Klientów czekają atrakcyjne oferty cenowe. Gwarantujemy, że nasze produkty reprezentują najwyższe standardy i wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów. Dzięki temu wygodnie się nimi pracuje, a dodatkowo, zostaną one z Tobą na długie lata, pozwalając na wykonywanie wszelkiego rodzaju precyzyjnych prac. Jeśli masz wątpliwości i nie do końca wiesz, które szczypce będą najlepszym wyborem, zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium