Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Siekiery, młoty do łupania

Oferujemy toporki i siekiery w szerokim wachlarzu opcji. W tej kategorii znajdziesz m.in. klasyczne siekiery do łupania drewna z wygodnymi, wyprofilowanymi rękojeściami z drewna hikorowego oraz hartowanymi obuchami. Natomiast miłośnikom bardziej uniwersalnych rozwiązań polecamy siekierę do łupania z funkcją młotka oraz wymiennymi końcówkami. Taki przyrząd bardzo dobrze radzi sobie zarówno podczas rąbania, jak i pobijania.

  • Widok:
  • Widok:

Natomiast w przypadku elementów trudnych do rozłupania, niezastąpione okażą się kliny rozporowe oraz solidny młot do łupania drewna. W Profitechnik.pl zamówisz klin ze szlifowaną powierzchnią z ulepszanej cieplnie stali. Natomiast młoty są dostępne z trzonkiem z drewna jesionowego lub hikorowego. Odpowiednia waga i kwadratowy obuch pozwolą na skuteczne rozłupywanie przy użyciu klina.

Ponadto proponujemy toporki murarsko-glazurnicze do prac murarskich. Optymalne wyważenie i praktyczna rączka umożliwią m.in. sprawne skuwanie zaprawy i wykonywanie ścian gipsowych. Zamówisz u nas toporek monolityczny lub dwukomponentowy, a także model z ząbkowanym ostrzem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium