Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
Opcje przeglądania

Pokaż filtry

Wybrane filtry:

Wyczyść wszystkie filtry
 

Zestawy końcówek kablowych + narzędzia

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić przydatny zestaw końcówek kablowych. Tego typu skrzynki narzędziowe są bardzo dobrze wyposażone – zawierają często szczypce do zagniatania tulejek. Są również bardzo solidne (na bazie skrzynek systemu TANOS). Podział na komory zestawu tulejek kablowych umożliwia sprawne uporządkowanie wszystkich elementów. Kolorowe obudowy poszczególnych części kompletu pozwolą je szybko odróżnić.

  • Widok:
  • Widok:

Zestawy końcówek kablowych + narzędzia

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić przydatny zestaw końcówek kablowych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Tego typu skrzynki narzędziowe są bardzo dobrze wyposażone – często zawierają szczypce do zagniatania tulejek. Są również solidne (na bazie skrzynek systemu TANOS). Podział na komory zestawu tulejek kablowych umożliwia szybkie uporządkowanie wszystkich elementów. Kolorowe obudowy poszczególnych części kompletu pozwolą je szybko odróżnić.

Zestaw końcówek kablowych w skrzynce

W naszym sklepie mogą Państwo zamówić nieizolowane końcówki kablowe w poręcznych zestawach, ze ściągaczem wchodzącym w skład kompletu. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawy z różnymi wersjami tego narzędzia. Podobnie jak w przypadku pozostałych przyrządów, które oferujemy, ich producentem jest firma Knipex. Zestaw tulejek kablowych nieizolowanych może być różnej wielkości i zawierać nawet po dwieście sztuk poszczególnych elementów złącznych.

Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Wykorzystanie materiałów o odpowiednich parametrach i właściwościach technicznych jest bardzo ważne w przypadku akcesoriów stanowiących element instalacji elektrycznych. Sklep internetowy ProfiTechnik to idealny adres, jeśli szukają Państwo profesjonalnych narzędzi w atrakcyjnych cenach. 

Szerokie zastosowanie końcówek kablowych

Nasze zestawy końcówek kablowych służą do łączenia kabli z urządzeniami elektrycznymi lub innymi przewodami wielodrutowymi. Doskonale sprawdzą się podczas modernizacji instalacji elektrycznej, budowania systemu kina domowego czy przeprowadzania kabli w nowo wybudowanych budynkach. Stosowanie wysokiej jakości tulejek gwarantuje większą odporność połączeń kablowych na drgania mechaniczne oraz zabezpiecza przewody przed zginaniem, zanieczyszczeniami i wilgocią, a co za tym idzie - zwarciem. 

Te drobne elementy instalacji elektrycznej mają bardzo duże znaczenie dla wygody i bezpieczeństwa użytkowania całej sieci. Charakteryzuje je bardzo duży zakres temperatury pracy - od -55°C do +105°C. Choć przeznaczone są do specjalistycznego użytku, mogą być wykorzystywane również hobbystycznie lub w nauce zawodu.

Zestawy końcówek kablowych - niezbędne wyposażenie każdego elektryka

Wykonywanie instalacji elektrycznych to proces skomplikowany, ale z naszym zestawem końcówek kablowych prace elektryczne przebiegną sprawnie i bezpiecznie. Nasze produkty skierowane są dla osób, które mają choćby podstawową wiedzę na temat elektryki i elektroniki. W standardowym zestawie znajduje się około 1200 sztuk konektorów, tulejek i końcówek kablowych z izolacją lub bez posegregowanych według kolorów i średnicy. Pozwala to na sprawniejszą organizację pracy. 

Możliwości jest sporo, dlatego każdy elektryk z pewnością znajdzie zestaw tulejek dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań. Duży wybór rozmiarów ułatwi dobranie właściwej tulejki do konkretnego gniazda. Wykonanie prac ułatwią także dołączone do zestawu szczypce do zagniatania tulejek oraz specjalne ściągacze izolacji. Praktyczna, solidnie wykonana walizka z przegródkami i wkładami pozwoli na łatwiejsze posegregowanie końcówek i wygodniejsze ich przenoszenie z miejsca na miejsce.

ProfiTechnik - narzędzia i akcesoria dla elektryków

W sklepie ProfiTechnik mamy duży wybór tulejek kablowych izolowanych i nieizolowanych. Jeśli zastanawiają się Państwo, który zestaw będzie najodpowiedniejszy do konkretnego zastosowania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. 

Każdy z zestawów końcówek kablowych dostępnych w naszej ofercie wysyłamy pod wskazany adres dostawy na terenie całej Polski. Nie muszą więc Państwo szukać najbliższego sklepu z wyposażeniem dla elektryków, aby wyposażyć swój warsztat w te praktyczne, drobne elementy instalacji elektrycznej. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium