Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Wyciskacze do silikonu

Żadne prace budowlane, montażowe czy serwisowe nie mogłyby się odbyć, jeśli robotnicy nie byliby wyposażeni w wyciskacze do silikonu. Te z pozory proste urządzenia są nieodzowne w różnego rodzaju pracach gdzie trzeba zastosować spoiwo w postaci silikonu, kleju czy też innych. Rynek obfituje w wiele modeli wyciskaczy, które różnią się designem, czy też funkcjonalnością. Prawdą jednak jest, że do wykonywania tego typu prac dobre będą niemalże każde wyciskacze tubowe. Wszystkie one działają bowiem na podobnych zasadach, zatem z pewnością zmiana sprzętu nie powinna nikomu sprawić większych trudności.

  • Widok:
  • Widok:

Pistolety do silikonu – garść przydatnych informacji

Przy wyborze odpowiedniego wyciskacza należy z pewnością kierować się jego pojemnością, to znaczy ile ml spoiwa w postaci kleju lub silikonu będzie mógł pomieścić. Spoiwa zwykle występują w postaci tub lub kartridży, co sprawia że są niezwykle łatwe w użytku. Ważną cechą każdego dobrego pistoletu będzie również system kontroli nacisku tłoka. Z pewnością uchroni on nas przed niechcianymi wyciekami, które mogą spowodować istotne zabrudzenia. Wyciskacze do mas charakteryzują się również mocną, ale zarazem lekką konstrukcją, przez co są one trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Jeśli chodzi o cechy konstrukcyjne, wyciskacze pneumatyczne do silikonu posiadają podwójny mechanizm zapadkowy, który zapewnia dużą siłę przy nacisku. Gdy mowa o innych elementach wyciskaczy, które znacznie ułatwiają ich użytkowanie, należy wymienić mocowaną na korpusie igłę służącą do przekłuwania dyszy pojemnika spoiwa.

 

Masy do różnego rodzaju prac znajdują się w kartuszach. Aby móc z nich korzystać, niezbędny jest specjalny sprzęt w postaci produktu takiego jak wyciskacz do silikonu lub innych mas. Jego zadaniem jest nadanie prawidłowego nacisku substancji, co umożliwia precyzyjną aplikację. Wyciskacze do silikonuTAJIMA cechuje szybka i łatwa wymiana kartuszy oraz automatyczna blokada zabezpieczająca przed niekontrolowanym wyciekaniem masy. Wyciskacze do silikonu przeznaczone są tylko do jednej długości zasobników. Ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest pewny chwyt wyciskacza w dłoni.

Wyciskacz do silikonu

Warto wyposażyć się w wyciskacz lub pistolet do silikonu, który umożliwi jego precyzyjną aplikację. Wyciskacz do silikonu jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego poradzisz sobie z nim błyskawicznie - nawet jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z majsterkowaniem. Podczas prac budowlanych i remontowych wyciskacze są produktami, bez których trudno wyobrazić sobie zasklepianie szczelin pomiędzy dwoma elementami lub powierzchniami. Wyciskacze są lekkie i poręczne. Posiadają wyprofilowane uchwyty, które zapewniają duży komfort pracy.

 

Wyciskacz do silikonu powinien przede wszystkim być wygodny w trakcie użytkowania. Jeśli jego uchwyt został specjalnie wyprofilowany, Twoja praca będzie przyjemniejsza i bardziej komfortowa. Im będzie wygodniejszy, tym prace okażą się szybsze i bardziej komfortowe. Pistolet do silikonu ze sprężynowym spustem, który u nas znajdziesz, umożliwi Ci kontrolowanie przepływu silikonu, a co za tym idzie – prawidłową i dokładną jego aplikację. Od teraz wszystkie prace remontowe będą prostsze i szybsze! Pistolet do silikonu czy pianki pozwala na równomierne dozowanie preparatu oraz kontrolowanie jego przepływu, za co odpowiada sprężynowy spust. Sprawdź naszą ofertę – znajdziesz u nas potrzebny Ci wyciskacz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium