Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Wycinaki do otworów

Przygotowanie otworu w drewnie lub innym materiale może sprawić pewien problem. Tam, gdzie liczy się precyzja, warto sięgnąć po odpowiedniej klasy narzędzia. Wycinaki do otworów dostępne w szerokiej ofercie sklepu profitechnik.pl to rozwiązania trwałe i zapewniające pełną efektywność. Opłaca się na nie zdecydować zarówno z uwagi na ich funkcjonalność, jak też korzystną cenę. Wydatki w tym zakresie nie muszą być wysokie, a satysfakcja z posługiwania się narzędziami może być bardzo duża. Naturalnie pod warunkiem, że wybór padnie na porządne produkty.

  • Widok:
  • Widok:

Tam, gdzie liczy się precyzja, warto sięgnąć po odpowiedniej klasy narzędzia. Wycinaki do otworów dostępne w szerokiej ofercie sklepu ProfiTechnik to rozwiązania trwałe i zapewniające pełną efektywność. Opłaca się na nie zdecydować zarówno z uwagi na ich funkcjonalność, jak i korzystną cenę. Wydatki w tym zakresie nie muszą być wysokie, a satysfakcja z posługiwania się narzędziami może być bardzo duża. Naturalnie pod warunkiem, że wybór padnie na porządne produkty.

Wycinak do otworów, któremu można zaufać

W asortymencie posiadamy różne warianty wycinaków. Są to wyroby znanej i cenionej marki Montero, która specjalizuje się w produkcji noży czy wykrojników. Z myślą o nabywcach wybraliśmy zestaw dopasowany do różnych potrzeb.

Wycinaki do otworów to doskonałe rozwiązanie dla wielu fachowców. Te drobne narzędzia znacznie usprawniają codzienną pracę. Wycinaki do otworów to okrągłe noże. Za ich pomocą można wycinać w różnych miękkich materiałach takich jak karton skóra itp. Korzystając z zestawu z uchwytem Montero można również wycinać uszczelki.

Wycinaki do otworów – solidność wykonania i niezawodność

Narzędzia, które można znaleźć w tej kategorii pochodzą w głównej mierze od producenta Montero. To firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej. Wycinaki do otworów tej marki wykonane są ze specjalnej stali narzędziowej, która wyróżnia się wytrzymałością. Jest zabezpieczona przed ścieraniem oraz nie ulega odkształcaniu. Tym samym proponowane przez nas wycinaki do otworów zachowują należytą formę przez długi czas i można wykorzystywać je wielokrotnie.

Jeśli nie wiadomo, jaki rozmiar wycinaka będzie potrzebny, warto zakupić narzędzie z możliwością wymiany końcówek. Produkty firmy Montero pozwalają na wycinanie kilku otworów w tym samym czasie. Ponadto wymiana zakończeń na uchwycie jest komfortowa i bardzo łatwa. Używając wycinaka do otworów, należy korzystać z młotka z obuchem.

Wykrojniki w przydatnych zestawach

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wykrojniki w kompletach. Za sprawą jednej transakcji istnieje możliwość zakupienia kilku tego typu narzędzi w różnych rozmiarach. Zamieszczone w poręcznym pudełku wykonanym z tworzywa sztucznego będą zawsze pod ręką! Wykrojniki w kompletach ułatwią ich zestawianie w celu wykonania dużej ilości otworów o różnych średnicach i szerokościach.

Wewnątrz kasety można znaleźć m.in. kilka śrub pociągowych, zarówno z łożyskiem, jak i bez niego oraz wykrojniki w najczęściej występujących rozmiarach. To propozycja dla profesjonalistów, którzy na co dzień mierzą się z wyzwaniem wycinania otworów w różnorodnych tworzywach. Do dokręcania śrub prowadzących wykrojników należy wyposażyć się w klucz płaski o rozmiarze 18 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium