Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
Opcje przeglądania

Pokaż filtry

Wybrane filtry:

Wyczyść wszystkie filtry
 

Wkrętaki dynamometryczne antystatyczne ESD

Wkrętaki dynamometryczne antystatyczne ESD to precyzyjne narzędzia ręczne służące do dokręcania śrub z kontrolowanym momentem obrotowym, zaopatrzone w antystatyczne zabezpieczenia ESD. Dlaczego warto je wybrać? Bo umożliwiają kontrolę podczas dokręcania, dzięki temu można uniknąć przekręcenia lub nie dokręcenia śrub. 

Śrubokręty dynamometryczne – precyzyjna i bezpieczeństwo 

Śrubokręty dynamometryczne antystatyczne ESD zapewniają precyzję i bezpieczeństwo podczas dokręcania poszczególnych elementów. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór śrubokrętów, a także wskaźników-wkrętaków od cenionych producentów. Sprawdź naszą ofertę, w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Narzędzia oznaczone znaczkiem ESD stosowane są przede wszystkim w elektronice, gdzie należy unikać występowania ładunków elektrostatycznych, które mogą uszkadzać skomplikowane układy scalone.

Praca takimi narzędziami na odpowiedniej macie i z uziemieniem gwarantuje zabezpieczenie wszystkich elektronicznych elementów przed uszkodzeniami wynikającymi z wystąpienia niechcianych wyładowań elektrostatycznych.

Profesjonalne narzędzia ręczne od Profitechnik.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych narzędzi ręcznych, które umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnych, solidnych prac naprawczych i konserwacyjnych. Zapoznaj się z kategorią wkrętaków dynamometrycznych antystatycznych ESD, odwiedź również pozostałe kategorie dostępne w naszym sklepie.

  • Widok:
  • Widok:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium