Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
Opcje przeglądania

Pokaż filtry

Gniazdo wkrętu
Rękojeść (wkrętaki; zaciski)
Producent
Rodzaj (wkrętaki specjalne)
Rodzaj (klucze trzpieniowe)
Gniazdo (klucze trzpieniowe)
Typ (klucze trzpieniowe)
Wykończenie (klucze; nożyczki; szczotki)
Rodzaj (wkrętaki precyzyjne w zestawach)
Rodzaj (wkrętaki dynamometryczne + ESD)
Rodzaj (narzędzia wkrętakowe w zestawach)
Rodzaj rękojeści (zestawy rękojeści z wymiennymi trzpieniami, bitami)
Rodzaj (rękojeści do bitów (grotów, końcówek) i nasadek)
Typ (wkrętaki)
Chwyt (gniazdo do nasadek) (klucze nasadowe - luzem)
Rodzaj (klucze - pokrętła grzechotkowe (grzechotki))
Typ (klucze nasadowe)
Rodzaj (klucze nasadowe - zestawy)
Rękojeść
Typ (klucze nastawne)
Główka (szczypce)
Typ (szczypce)
Typ (szczypce do pierścieni segera)
Rodzaj (szczypce - do cięcia)
Typ (nożyce)
Rodzaj (szczypce do rur, pomp wodnych, złączek, drażków)
Typ (klucze do rur)
Rodzaj (nożyce do kabli)
Typ (ściągacze i praski; ściągacze do łożysk)
Rodzaj (ściągacze i praski)
Do wtyków (ściągacze i praski)
Rodzaj (Pęsety)
Rodzaj (klucze płaskie, oczkowe i płasko-oczkowe z grzechotką)
Rodzaj (młotki)
Typ (młotki, znaczniki)
Rękojeść (młotki)
Rodzaj (nożyce do blach)
Rodzaj ostrza
Typ blokady ostrza (Noże z wymiennym ostrzem)
Typ (Akcesoria i osprzęt)
Profil (Narzędzia pomiarowe)
Powierzchnie pomiarowe (Narzędzia pomiarowe)
Wyposażenie (Narzędzia pomiarowe)
Zastosowanie (Akcesoria i osprzęt; Narzędzia pomiarowe)
Rodzaj (Akcesoria i osprzęt; Narzędzia pomiarowe)
Rodzaj (zaciski)
Typ (zaciski)
Rozmiar gwintu (Akcesoria i osprzęt)
Zamek (Walizki z tworzywa)
Rodzaj mocowania (Walizki z tworzywa)
Seria (Walizki z tworzywa)
Rodzaj tworzywa (Walizki z tworzywa)
Dodatkowe wyposażenie (Walizki z tworzywa)
Producent (Walizki z tworzywa)
Rodzaj (obcinaki do rur)
Rodzaj (szczypce - płaskie, okrągłe, kształtowe)
Typ (końcówki, złączki, tulejki)
Rodzaj (klucze izolowane VDE)
Rodzaj (klucze nasadowe - akcesoria)
Szerokość ostrza
Rodzaj (Kleszcze dekarskie)
Do zszywek (zszywacze)
Korpus (zszywacze)
Rodzaj (zszywacze)
Rodzaj (kleszcze kowalskie)
Rodzaj (markery, znaczniki, rysiki, ołówki)
Lumeny (Lampy)
Zasilanie (Lampy)
Seria (Lampy)

Wybrane filtry:

Wyczyść wszystkie filtry
 

Tarcze korundowe do cięcia i szlifowania

Każdy fachowiec powinien dobrze wiedzieć, jak się szlifuje. Szlifowanie to jedna z podstawowych prac, jakie wykonujemy w trakcie budowy domu czy remontu. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób poprawnie szlifować – nie będzie to oczywiście możliwe bez odpowiednich narzędzi. Prócz samej szlifierki, niezwykle duże znaczenie mają także tarcze szlifierskie. To dzięki nim będziemy mogli obrabiać określony materiał, dlatego też bardzo ważne jest wiedzieć, do obróbki jakiego materiału nadaje się dana tarcza szlifierska.

  • Widok:
  • Widok:

Tarcze do cięcia i szlifowania

Każdy fachowiec zajmujący się remontami powinien znać tajniki szlifowania. Szlifowanie to jedna z podstawowych prac, jakie wykonujemy w trakcie budowy domu czy jego wykańczania. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób poprawnie szlifować – nie będzie to oczywiście możliwe bez odpowiednich narzędzi. Prócz samej szlifierki niezwykle duże znaczenie mają także tarcze szlifierskie. To dzięki nim można obrabiać określony materiał, dlatego też bardzo ważne jest, by wiedzieć, do jakiego materiału nadaje się dana tarcza szlifierska.

W asortymencie sklepu internetowego ProfiTechnik znaleźć można tarcze do cięcia i szlifowania przeznaczone do używania z najpopularniejszymi elektronarzędziami. 

Szlifowanie i niezbędne do tego narzędzia

W przypadku szlifowania niezwykle istotne jest to, czy wybrane tarcze mają szerokie zastosowanie. Jak się bowiem okazuje, tarcze do szlifowania mogą nie tylko pomóc nam wykonać szlif powierzchniowy, ale też zająć się obróbką spawów czy fazowaniem. 

Tego rodzaju narzędzia doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku powierzchni drewnianych, jak i stalowych (w tym INOX) czy też tych wykonanych z tworzywa sztucznego. W naszym sklepie dostępne są wyłącznie najwyższej jakości tarcze do szlifowania marki Pferd o bardzo dobrych właściwościach szlifujących i wyjątkowej trwałości. Różnią się grubością ziarna i wymiarami otworu mocującego, a także wielkością powierzchni roboczej. Ponadto tarcze pochodzące od renomowanych producentów świetnie znoszą pracę na wysokich obrotach (nawet 12 200 obrotów na minutę). 

Solidne tarcze do cięcia stali i materiałów budowlanych

Do przecinania wielu różnego rodzaju materiałów jedynym słusznym wyborem będą diamentowe tarcze do cięcia, przeznaczone do używania ze szlifierkami kątowymi i stacjonarnymi o dużej mocy. Prezentowane w sklepie ProfiTechnik tarcze różnią się między sobą parametrami i wielkością, a także przeznaczeniem – niektóre przystosowane są do cięcia stali, inne z kolei do cięcia materiałów budowlanych.

Tarcze do cięcia, podobnie jak te do szlifowania, charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami i długą żywotnością. Niestraszne im wysokie obroty ani grube i twarde materiały, takie jak żeliwo czy granit.

Na co zwrócić uwagę, szukając tarczy do cięcia i szlifowania? 

Po pierwsze warto zdać sobie sprawę z tego, że nie istnieje tarcza uniwersalna, która umożliwiałaby zarówno szlifowanie, jak i cięcie tych samych powierzchni. Stając przed dylematem, jaką tarczę wybrać, należy więc zapoznać się z opisem i oznaczeniami danego produktu. Ważnym parametrem jest średnica tarczy (najpopularniejsze to 115 mm, 125 mm oraz 230 mm), a także wielkość otworu mocującego. 

Chcąc kupić tarczę do cięcia, należy zwrócić uwagę, czy wybrany produkt dobrze znosi wysokie temperatury i jaka jest jego maksymalna dopuszczalna prędkość pracy. To od tych parametrów w dużej mierze zależy to, czy tarcza sprawdzi się w pracy ze szlifierkami pracującymi na bardzo wysokich obrotach. W przypadku tarcz do szlifowania istotną kwestię stanowi rodzaj i grubość (granulacja) ziarna szlifującego. W zależności od przeznaczenia powierzchnia tarczy może być wykonana z elektrokorundu, cyrkonu lub węglika krzemu. 

Tarcze do cięcia i szlifowania w sklepie ProfiTechnik 

Jako sklep internetowy z wieloletnim stażem jesteśmy w stanie zaproponować klientom najwyższej jakości tarcze do cięcia i szlifowania różnych powierzchni. Dbamy o to, aby asortyment był stale aktualizowany o nowe produkty i spełniał oczekiwania wszystkich tych klientów, którzy w codziennej pracy korzystają ze szlifierek. 

Oferujemy narzędzia marki Pferd, cieszącej się uznaniem wśród profesjonalistów i domowych majsterkowiczów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu. Gwarantujemy szeroki wybór przyrządów szlifierskich, atrakcyjne ceny i najwyższą jakość obsługi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium