Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Szczotki druciane

Jako kompleksowo wyposażony sklep internetowy z wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewniamy nie tylko narzędzia, ale także akcesoria niezbędne w pracach remontowo-wykończeniowych i konserwacyjnych. W tej kategorii dostępne są szczotki druciane przeznaczone do usuwania starych powłok farb, lakierów, rdzy, zabrudzeń. To produkty przeznaczone do czyszczenia niewielkich powierzchni. 

Szczotki druciane o szerokim zastosowaniu

Szczotki druciane będą przydatne w pracach renowacyjnych, konserwacyjnych, serwisowych, a także podczas przygotowania podłoża. Sprzedajemy między innymi szczotki z cienkim drutem stalowym, szczotki druciane do czyszczenia spawów, rur miedzianych, pilników. Wszystkie szczotki posiadają wygodne, drewniane rękojeści, są zaopatrzone w sprężyste druty ułatwiające czyszczenie. W naszej ofercie znajdziesz również różne szczotki do zastosowania ze szlifierką kątową.

Trwałe i praktyczne narzędzia od Profitechnik

Nasz sklep internetowy zapewnia duży wybór narzędzi i praktycznych akcesoriów ułatwiających prowadzenie prac remontowych, budowlanych, konserwacyjnych i nie tylko. Zapewniamy solidne szczotki druciane niezbędne zarówno w warsztatach rzemieślniczych, jak i w gospodarstwach domowych. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  • Widok:
  • Widok:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium