Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Suwmiarki i głębokościomierze

W asortymencie ProfiTechnik nie brakuje narzędzi, dzięki którym na placu budowy czy podczas majsterkowania w domowym zaciszu nie dojdzie do nawet najmniejszych błędów i pomyłek. Oferujemy bogaty asortyment przyrządów pomiarowych.

  • Widok:
  • Widok:

Wśród nich są:

  • suwmiarki – warto zwrócić uwagę na te elektroniczne (z wyświetlaczami), z których odczyt wartości liczbowych jest wygodniejszy, a sam pomiar jeszcze bardziej dokładny;
  • głębokościomierze, wysokościomierze, szczelinomierze i grzebienie – niezbędne w sytuacjach, kiedy pomiarów należy dokonać w miejscach trudnodostępnych;
  • kątowniki;
  • liniały i przymiary;
  • oraz innego typu przyrządy pomiarowe.

Suwmiarki, mikrometry oraz innego rodzaju urządzenia pomiarowe są sygnowane marką Scala, której produkty cieszą się sporym uznaniem wśród klientów, z racji ich wysokiej jakości wykonania i trwałości.

 

Suwmiarki analogowe 

Oferujemy precyzyjne i dokładne suwmiarki analogowe. W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli suwmiarek analogowych, które różnią się sposobem blokowania ruchomej szczęki suwmiarki. W sprzedaży dostępne są suwmiarki z klasycznymi podziałkami na noniuszach oraz modele wyposażone w zegar do prezentowania wyniku pomiaru. 

  • Suwmiarki blokowane śrubą dociskową – jednym z popularnych modeli są analogowe suwmiarki wyposażone w śrubę do blokowania ruchomej szczęki suwmiarki. Dzięki zastosowaniu śruby użytkownik może trwale unieruchomić szczęki tak, aby zachować wynik pomiaru na potrzeby dopasowania elementów montażowych. To dobre rozwiązanie podczas prac w dynamicznym otoczeniu, gdy nie ma możliwości zapisania wyniku, a liczy się precyzja.

  • Suwmiarki analogowe blokowane dźwignią zaciskową – alternatywą dla analogowych suwmiarek blokowanych śrubą są modele wyposażone w dźwignię zaciskową. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia zablokowanie ruchomej szczęki suwmiarki analogowej po zwolnieniu dźwigni, którą trzeba nacisnąć, aby przesunąć ruchomą szczękę suwmiarki. Warto mieć na uwadze, że w niektórych warunkach może okazać się, że blokowanie suwmiarki śrubą jest skuteczniejsze.

  • Suwmiarki analogowe ze wskaźnikiem zegarowym – szukając suwmiarki analogowej, warto rozważyć zakup modelu wyposażonego we wskaźnik zegarowy. Duża tarcza okazuje się bardzo wygodna podczas odczytywania wyniku. Suwmiarki analogowe ze wskaźnikiem analogowym dostępne w naszej ofercie, umożliwiają realizację i odczyt wyników precyzyjnych pomiarów z dokładnością do 0,01 mm.

Suwmiarki elektroniczne

Alternatywą dla suwmiarek analogowych są modele elektroniczne wyposażone w wyświetlacz ciekłokrystaliczny do odczytywania wyniku pomiaru. Suwmiarki elektroniczne to doskonałe wyposażenie do warsztatu. Urządzenia tego typu można stosować do wykonywania pomiarów wewnętrznych, zewnętrznych i pomiarów głębokości. W naszym sklepie dostępne są precyzyjne suwmiarki elektroniczne do pomiarów z dokładnością do 0,01 mm wyposażone w blokadę ruchomej szczęki przez zwolnienie zacisku. Użytkownicy mogą wybierać również suwmiarki elektroniczne z dodatkową śrubą blokującą. Suwmiarki elektroniczne tego typu pozwalają na odczyt wyników realizowanych pomiarów z dokładnością do 0,01 mm lub 0,001”.

Mikrometry

Oferujemy precyzyjne mikrometry do pomiaru wymiarów geometrycznych przedmiotów o różnej wielkości. Oferowane przez nas mikrometry pozwalają na realizację pomiarów w dużej rozdzielczości. W naszym sklepie dostępne są mikrometry umożliwiające odczyt pomiarów z dokładnością do 0,01 mm. Niektóre modele mikrometrów dostępnych w ofercie naszej firmy są przystosowane do realizacji pomiarów o dokładności dochodzącej do 0,001 mm.

Głębokościomierze do bieżnika i nie tylko

Oferujemy solidne i dokładne głębokościomierze. To przyrządy wykorzystywane m.in. do pomiaru głębokości bieżnika opon samochodowych. Dostępne głębokościomierze umożliwiają realizację pomiarów głębokości w zakresie do około 20 mm. W naszym sklepie oferujemy solidne głębokościomierze analogowe oraz cyfrowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium