Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Noże monterskie i do kabli

Podczas montażu instalacji elektrycznych, niezbędne jest ostre narzędzie, przeznaczone do obróbki kabli i przewodów oraz do gratowania obrobionego materiału. W tym celu zostały stworzone profesjonalne noże monterskie. Znajdą one zastosowanie także przy innych pracach monterskich różnego typu, np. w ogrodnictwie.  

  • Widok:
  • Widok:

Podczas montażu instalacji elektrycznych niezbędne jest ostre narzędzie przeznaczone do obróbki kabli i przewodów oraz do gratowania obrobionego materiału. W tym celu zostały stworzone profesjonalne noże monterskie. Znajdą one zastosowanie także przy innych pracach monterskich różnego typu, np. w ogrodnictwie.

Noże monterskie, izolowane i do obróbki kabli – profesjonalne narzędzia do precyzyjnego przycinania

Polecamy najwyższej jakości noże cenionych marek. Dzięki nim ułatwione będzie przycinanie wybranych materiałów. Precyzja cięć, którą mogą pochwalić się noże monterskie, noże izolowane czy też noże do obróbki kabli zwiększa efektywność wykonywanej pracy. W tej kategorii można znaleźć produkty odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Polecamy je nie tylko profesjonalistom, ale także amatorom – miłośnikom majsterkowania.

W naszej ofercie znajdują się noże monterskie z funkcją składania, która pozwala na schowanie ostrza w rękojeść. Posiadamy też modele z ostrzem stałym. Pośród dostępnych w naszym sklepie narzędzi można znaleźć noże o różnych długościach. Niektóre z nich wyposażone są w dwa ostrza. Szeroki wybór produktów pozwala naszym klientom na zakup spełniający nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Noże monterskie – niezawodne i wytrzymałe

Uniwersalne noże monterskie wykorzystywane są w warsztatach, serwisach i szeroko pojętym przemyśle. Posiadają one ergonomiczną i wygodną rękojeść oraz mocne ostrze ze stali nierdzewnej. Noże monterskie wyposażone są w ostrza różnego rodzaju, od hakowego po krótkie i proste. Mogą być składane lub nie, posiadać udogodnienia w postaci szpikulca czy też stopki prowadzącej na końcu ostrza.

Odpowiednio dobrane noże monterskie często stają się narzędziami niezbędnymi podczas przeprowadzania prac elektroinstalacyjnych. Pozwalają na precyzyjne usunięcie izolacji z kabli czy przewodów. Ich niewielki rozmiar zapewnia komfort pracy i łatwość przechowywania w skrzyni narzędziowej. Oferowane przez nas noże monterskie – także wykonane ze stali nierdzewnej – mogą służyć przez wiele lat, nawet przy dużej intensywności użytkowania.

Noże izolowane – solidne i bezpieczne, do pracy gdzie może nastąpić napięcie

W naszej ofercie dostępne są noże izolowane, zwiększające bezpieczeństwo przy pracach gdzie może wystąpić napięcie. Znakomicie sprawdzają się w usuwaniu izolacji. To niezbędny element wyposażenia każdego elektryka. Dostępne w naszym sklepie noże izolowane cechuje przede wszystkim pieczołowite wykonanie każdego detalu. Wyposażone są w nakładkę ochronną oraz rękojeść z ergonomicznymi, antypoślizgowymi nasadkami z tworzywa. Wszystkie te elementy zapobiegają przypadkowym skaleczeniom.

W naszym sklepie dostępne są noże izolowane o różnych kształtach ostrzy. Do prac elektrycznych nadadzą się zarówno te proste, jak i w kształcie haka czy półkoliste. Dzięki różnorodności asortymentu łatwością można znaleźć narzędzie dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy. Noże izolowane przeznaczone są głównie do zdejmowania izolacji z przewodów miedzianych oraz aluminiowych. Pozwalają na bezpieczną pracę nawet jeżeli wystąpi napięcie w przewodach. Narzędzia te atestowane są do napięcia 1000 V.

Noże do obróbki kabli – podstawowe narzędzie pracy elektryków

Noże do obróbki kabli umożliwią zdejmowanie izolacji i separowanie żył.  Znacznie ułatwią wszelkie prace montażowe, wpływając tym samym na wydajność i bezpieczeństwo. Na szczególną uwagę zasługują noże do obróbki kabli – na końcu ostrza posiadają one specjalną stopkę prowadzącą. To element, który zapobiega uszkodzeniu izolacji i żył kabla. Zakończenie tego typu sprawdza się świetnie w przypadku zdejmowania izolacji z często występujących w Polsce przewodów płaskich.

Staranność wykonania naszych produktów przejawia się przede wszystkim w wysokiej jakości materiałów użytych do ich produkcji. Wykorzystane tworzywo sprawdza się zwłaszcza przy wykonywaniu błyskawicznych cięć. Niektóre dostępne u nas noże do obróbki kabli mają wewnętrzną klingę rezerwową. Przeznaczone są do użytku przez profesjonalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium