Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Narzędzia do instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy profesjonalne narzędzia do instalacji fotowoltaicznych w wieloelementowych zestawach, jak i pojedyncze egzemplarze, np. matryce zagniatające, pozycjonery oraz przyrządy do montażu złączek kablowych. Są to produkty niemieckiej marki Knipex, która od ponad 130 lat istnieje w branży i nieustannie oferuje najwyższej klasy rozwiązania dedykowane profesjonalistom.

  • Widok:
  • Widok:

Instalacje fotowoltaiczne – wszystko co niezbędne do jej podłączenia


Narzędzia do instalacji fotowoltaicznych
pozwalają m.in. na szybkie i wygodne zdejmowanie izolacji z przewodów, przecinanie kabli o zróżnicowanej średnicy, zakładanie wierzchniej warstwy złącza. Te sprzedawane w zestawach są zamknięte w praktycznej, wytrzymałej walizce. Ułatwia to przechowywanie narzędzi w odpowiednich w tym celu warunkach oraz eliminuje ryzyko zgubienia któregoś z elementów zestawu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę profesjonalistów zajmujących się instalacjami fotowoltaicznymi.

Rodzaje narzędzi do instalacji fotowoltaicznych

Fotowoltaika w Polsce zyskuje coraz większą popularność, m.in. dzięki jej dostępności, dofinansowaniom i korzyściom zarówno finansowym, jak i ekologicznym. Coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na panele fotowoltaiczne, w związku z tym narzędzia do instalacji fotowoltaicznych z naszego katalogu nie mogą zawieść użytkowników.

Do naszego katalogu staramy się dobierać narzędzia tak, aby komfort i bezpieczeństwo pracy były na pierwszym miejscu, dzięki temu zwracamy szczególną uwagę na materiały, z których wykonywane są narzędzia do instalacji fotowoltaicznych

Jaki rodzaj narzędzi do instalacji fotowoltaicznych polecamy? W naszym asortymencie dostępne są pojedyncze narzędzia, jak i całe zestawy niezastąpione podczas montażu paneli fotowoltaicznych. Wśród nich można znaleźć m.in.:

  • praski zaciskające

  • wymienne matryce zgniatające do prasek;

  • pozycjonery do prasek;

  • przyrząd do montażu złączek kablowych;

  • nożyce;

  • szczypce;

  • i wiele innych.

Pojedyncze egzemplarze sprawdzą się jako uzupełnienie kompletu narzędzi, jednak lepszym wyborem są całe zestawy narzędzi, ponieważ sprzedawane są w wygodnych walizkach. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie niezbędne narzędzia mieszczą się w jednym miejscu, są pod ręką w trakcie montażu instalacji i niczego nie zabraknie, ani się nie zgubi w trakcie pracy. To znacznie przyspiesza montaż i zdecydowanie zwiększa komfort pracy. Warto w tym miejscu podkreślić, że narzędzia do fotowoltaiki nie są sprzętem jednorazowego użytku. Otóż wiele z nich okazuje się niezbędnych również podczas prac konserwacyjnych i serwisowych, a nie tylko montażowych.

Jak wybrać narzędzia do instalacji fotowoltaicznych?

Jesteśmy przekonani, że jakość narzędzi znacznie podnosi komfort pracy, dlatego dbamy o to, aby w naszej ofercie pojawiały się tylko i wyłącznie narzędzia od rekomendowanych i sprawdzonych firm. Narzędzia do instalacji fotowoltaicznych marki Knipex z pewnością do takich należą. Renoma marki Knipex bazuje na opinii zadowolonych klientów oraz historii firmy mającej ponad 135 lat. To wiodący producent na rynku profesjonalnych narzędzi szczypcowych do fotowoltaiki i nie tylko.

Receptą na sukces tej rodzinnej marki stało się postawienie na gwarancję wysokiej jakości materiałów, z których są produkowane narzędzia oraz zapewnienie satysfakcji klientowi. W swoim katalogu producent ma ponad 1000 różnych rodzajów narzędzi, co ostatecznie nas przekonało do umieszczenia w naszym sklepie produktów tej docenianej na świecie firmy.

Jak wybrać narzędzia do instalacji fotowoltaicznych? Oprócz wyboru odpowiedniej marki narzędzi proponujemy zastanowić się, jakie prace chcemy wykonać. Możliwe, że wystarczy nam pojedyncze narzędzie, jeśli jednak ma być wykonany pełen montaż fotowoltaiki, a pracownik nie posiada odpowiednich narzędzi, warto zainwestować w zestaw, który zapakowany jest w poręcznej walizeczce. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm zajmujących się montażem fotowoltaiki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium