Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Lampy - budowa

  • Widok:
  • Widok:

Lampy - budowa

Prace remontowe i budowlane, zwłaszcza te przeprowadzane po zmroku lub w pochmurne dni wymagają odpowiedniego oświetlenia. W asortymencie sklepu internetowego ProfiTechnik znajdują się profesjonalne lampy na budowę, zróżnicowane pod względem wielkości, jasności i źródła zasilania. Mamy wydajne, nowoczesne lampy LED, które nie wytwarzają ciepła w trakcie pracy, przez co minimalizują zagrożenie pożarowe. 

Naświetlacze LED wyposażone są w diody, które zastępują klasyczne żarówki. Charakteryzuje je znacznie większa żywotność, możliwość regulacji natężenia światła, a także energooszczędny tryb pracy. Akumulatorowa lampa na budowę z LED to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przypadku awarii prądu, a także na placu budowy, na którym dostęp do energii elektrycznej jest z pewnych przyczyn utrudniony. 

Jaka lampa na budowę? 

Pył, ulewny deszcz, mróz i promieniowanie UV to tylko niektóre z czynników, na które narażone są lampy budowlane. Warto więc zadbać o to, aby urządzenie wykonane było z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim wstrząso-, pyło- i wodoodpornych. W tym kontekście istotny jest parametr IP, który określa klasę odporności obudowy urządzenia elektrycznego na ww. czynniki. Lampy na budowę stosowane na zewnątrz, powinny spełniać normę ochrony IP44 lub wyższą (najlepiej IP 65 lub 66). 

Wybierając lampę budowlaną, należy zwrócić uwagę także na zakres tolerancji temperaturowej. Niekorzystne warunki pogodowe mogą sprawić, że urządzenie odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie lub – co gorsza – ulegnie awarii, powodując przestój na budowie. Inne ważne parametry to: pobór mocy (W), jasność świetlówek (wyrażona w lumenach), barwa światła (K) i maksymalny kąt świecenia. Lampa na budowę powinna mieć wbudowany akumulator, aby możliwe było ciągłe naświetlanie placu budowy także w przypadku awarii zasilania. 

Nowoczesne i funkcjonalne lampy robocze

Wybrane modele lamp dostępnych w sklepie ProfiTechnik wyposażone są w technologię Bluetooth. Umożliwia ona włączanie i wyłączanie światła roboczego oraz regulację jego natężenia na kilku różnych poziomach za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Wbudowane uchwyty ułatwiają z kolei przenoszenie i montaż oświetlenia na statywie lub masztach.

W przypadku najbardziej wydajnych lamp producenci zadbali o aktywne chłodzenie, które sprawia, że oświetlenie jest w stanie utrzymać wysoki poziom wydajności zarówno podczas pracy przez cały dzień, jak i nocą.  Wybrane modele mają dodatkowe gniazdka z tyłu obudowy co pozwala na wygodne podłączenie dodatkowych urządzeń oraz złącze USB, które czyni z lampy powerbank.

Lampy na budowę – bezpieczne zakupy online 

Zapraszamy do poznania całego asortymentu specjalistycznych lamp budowlanych, które spełniają wszystkie istotne wymogi określone przez światowe instytucje normalizacyjne. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport zamówień pod wskazany adres. Nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze właściwego oświetlenia na budowę. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium