Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
Opcje przeglądania

Pokaż filtry

Wybrane filtry:

Wyczyść wszystkie filtry
 

Kredy

Kredy do znakowania na każdą kieszeń

Bez wątpienia kredy powinny znajdować się na wyposażeniu pracowników z wielu branży. Przede wszystkim, są one niezwykle przydatne w budownictwie, ale też w dekarstwie czy stolarstwie. Nie bez znaczenia jest także stosowanie ich do niewielkich remontów we własnym domu. W związku z tym, kredy służące do znakowania powinien posiadać każdy choć w niewielkim stopniu zajmujący się budowaniem, konstruowaniem czy montażem.

 

Wśród wielu rodzajów kred, warto wymienić między innymi kredy luminescencyjne. Charakteryzują się one wysoką zawartością luminescencyjnych pigmentów, dzięki czemu dają niezwykle intensywne kolory. Służą one chociażby do znakowania drzew, które ze względu na wady są usuwane. Poza tym, wysoka zawartość pigmentów sprawia, że tego typu kredy świetnie sprawdzają się na różnych materiałach oraz umożliwiają pomiary na dużych odległościach.

  • Widok:

Kreda tablicowa – jakie jest jej zastosowanie?

To z pewnością jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych rodzajów kred. Tego typu kredy do znakowania są bowiem używane nieustannie w przemyśle i budownictwie, a także w szkołach. Warto zaznaczyć, że dla ich wygodnego użytkowania można stosować wygodne obsadki, które pozwolą nam utrzymać czystość rąk.

 

Kredy tablicowe białe przeznaczone są do znakowania powierzchni chropowatych, zatem drewna, betonu, cegły oraz kamienia. Poza tym są one także doskonałe do szkolnych tablic. Ze względu na ich właściwości są niezwykle łatwe do usunięcia, do którego wystarczy jedynie woda.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium