Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Grzebienie do gwintów

Fachowcy muszą korzystać z odpowiednich akcesoriów, ponieważ tylko z nimi są w stanie wykonać wszelkie zadania techniczne, z jakimi mierzą się każdego dnia w swojej zawodowej praktyce. Przykładem takich wyrobów są grzebienie do sprawdzania gwintów. Pozwalają one zweryfikować, czy gotowe elementy gwintowane rzeczywiście spełniają wymogi. Na Profitechnik.pl czeka na nabywców specjalistyczne doradztwo, tak aby zawsze wybierać odpowiadające potrzebom produkty.

Dobra cena na najlepsze akcesoria na polskim rynku

Każdego dnia dokładamy starań, aby Klient mógł liczyć na najlepsze wyroby. Jesteśmy w stanie to osiągnąć, ponieważ do każdego z nabywców podchodzimy indywidualnie i chcemy, aby był on w pełni zadowolony z dokonanych zakupów. Zaawansowane w zakresie jakości wykonania grzebienie do pomiaru skoku gwintu pozwalają specjalistom odpowiedzialnym między innymi za kontrolę jakości w weryfikowaniu efektów pracy maszyn CNC. Można znaleźć dla nich także inne zastosowania – wszystko jest w rękach naszych Klientów.

Sklep, w którym narzędzia można dobrać bez trudu

Nie ma żadnych wątpliwości, że sklep Profitechnik.pl to odpowiedni wybór dla wszystkich zainteresowanych nabyciem solidnych i trwałych akcesoriów, za pomocą których można radzić sobie z wieloma zadaniami w zakresie napraw, audytu wykonania czy mechaniki precyzyjnej. Najwyższej jakości materiały i staranne wykonanie, za którym stoi chociażby renomowana marka Scala, to gwarancja, że grzebienie do sprawdzania gwintów oraz inne produkty spiszą się doskonale.

  • Widok:
  • Widok:

Grzebień do gwintów to powszechnie stosowany przez tokarzy wzornik do identyfikacji skoku gwintu. Jest zbudowany z blaszek, które posiadają odwzorowania zarysu gwintów o różnych skokach. Istnieją grzebienie do gwintów metrycznych i calowych. Gdy tokarz wykonuje gwint, którego skoku nie zna, korzysta właśnie z grzebienia do gwintów. Dobiera, który zarys grzebienia gwintu pasuje do dorabianej sztuki i na blaszce znajduje wybity skok gwintu.

 

Grzebień do gwintów doskonale sprawdzi się podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych. Przydaje się na przykład do prawidłowej kontroli gwintów metrycznych w pojeździe. Stalowa część grzebienia - nawet w przypadku częstego użytkowania - przez długi czas zachowuje odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Grzebień do gwintów - najlepsi producenci

Profitechnik oferuje grzebienie do gwintów sprawdzonych producentów, np. Scala i Shinwa. Scala to niemiecka firma, która od blisko 70 lat specjalizuje się w zakresie narzędzi pomiarowych. Produkuje głównie specjalistyczne suwmiarki oferowane w wielu różnych wersjach oraz inne profesjonalne narzędzia pomiarowe takie jak mikromierz, kątomierz, kątownik i grzebień do gwintów.

 

Shinwa to z kolei najpopularniejszy producent urządzeń do pomiaru długości w Japonii. Firma specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych typu suwmiarki, kątowniki, kątomierze i przez cały czas stara się sprostać potrzebom rynku. Koncentruje się głównie na precyzji narzędzi pomiarowych oraz jakości ich wykonania.

Sklep z narzędziami Profitechnik

W ofercie firmy Profitechnik znajdują się najwyższej jakości grzebienie do gwintów wykonane z solidnych materiałów, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania. Odpowiedni grzebień znajdą dla siebie małe i duże firmy oraz osoby prywatne. Oprócz grzebienia do gwintów posiadamy duży wybór innych narzędzi, co pozwala na dostosowanie najlepszych rozwiązań do niemalże każdej sytuacji. Duże doświadczenie pozwala nam na oferowanie wysokiej jakości produktów, profesjonalnego doradztwa technicznego oraz usług serwisowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium