Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Akcesoria do walizek

  • Widok:
  • Widok:

Akcesoria do walizek i wózki narzędziowe - z czego możesz wybierać?

Walizki z narzędziami są wygodnym rozwiązaniem, pozwalającym na utrzymanie porządku w warsztacie i podczas pracy. Nasza firma oferuje różnego rodzaju akcesoria do walizek, które pomogą w spersonalizowaniu skrzynki narzędziowej i zagospodarowaniu jej w najpraktyczniejszy sposób. Jakie akcesoria do walizki znajdziesz w naszym sklepie? W ProfiTechnik kupisz m.in.:

  • różne zamki, w tym szyfrowane;

  • ścianki wewnętrzne;

  • dna-pojemniki z uchwytami;

  • kieszenie na dokumenty;

  • inne moduły narzędziowe.

Wybierz optymalne moduły narzędziowe

Oferowane przez nas moduły narzędziowe pozwalają na lepsze zagospodarowanie wnętrza walizki. Nasza firma oferuje różnego rodzaju dna oraz uchwyty, które sprawią, że Twoja walizka stanie się bardziej funkcjonalna i dopasowana do potrzeb. Sprzedawane przez nas produkty są kompatybilne z walizkami Parat z serii Classic. Nasze akcesoria są odporne na działanie wody oraz większości chemikaliów. Produkty mają różne mechanizmy mocowania w walizce. Przykładowo, dno-pojemnik z uchwytem CP-7 montuje się za pomocą taśmy dwustronnej. Zaznaczamy, że nasze produkty sprzedajemy puste, bez widocznych na stronie narzędzi, które w poglądowy sposób mają zobrazować, jak można zagospodarować miejsce w poszczególnych walizkach.

Z kolei ścianki, które można umieścić wewnątrz walizki można zamontować za pomocą dwóch pokręteł motylkowych. Jedna z kieszeni na dokumenty, dostępna w naszej ofercie składa się w rzeczywistości z dwóch kieszonek na wizytówki oraz dwóch uchwytów, które przeznaczone są na przybory do pisania. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś większego, w naszej ofercie znajduje się również kieszeń na format A4, w której bez problemu zmieści się np. teczka z dokumentami. Polecamy przyjrzeć się naszej ofercie i wybrać z niej akcesoria, które uznasz za przydatne i najpraktyczniejsze. Jesteśmy pewni, że dostępne u nas produkty są na tyle zróżnicowane, że znajdziesz wśród nich coś, co poprawi funkcjonalność Twojej walizki. Pamiętaj, że porządek w walizce znacząco ułatwia pracę, czyniąc ją szybszą i bardziej efektywną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium