Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

PFERD pilniki, uchwyty, ściernice, szczotki

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Marka PFERD jest niemieckim producentem, specjalizującym się w wytwarzaniu wysokiej jakości narzędzi ściernych oraz szlifierczych dla profesjonalistów. Mogąca się poszczycić ponad 200-letnią historią firma jest obecnie wiodącym producentem narzędzi i renomowanym międzynarodowym przedsiębiorstwem pozostającym w rękach rodziny założycieli. Narzędzia firmy PFERD oferują użytkownikom znakomitą jakość i najwyższą wydajność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Firma Pferd stale rozwija swoją bazę technologiczną i nieustannie usprawnia swoje produkty, by wciąż dostarczać najlepsze narzędzia dla wymagających specjalistów. W asortymencie firmy figurują między innymi takie rodzaje narzędzi, jak pilniki, uchwyty, ściernice oraz szczotki.

 

Firma Pferd rozpoczęła swoją działalność ponad dwieście lat temu, w małej niemieckiej miejscowości Marienheide. Rodzinne przedsiębiorstwo założone przez Augusta Ruggebersa rozpoczęło swoją historię od otwarcia niewielkiego zakładu specjalizującego się w wyrobie pilników. Obecnie pod marką Pferd oferowane są wysokiej klasy, profesjonalne narzędzia stosowane do cięcia materiałów oraz obróbki powierzchni. W asortymencie firmy znaleźć można szeroki wybór tarcz do cięcia i szlifowania, różnego rodzaju ściernic, frezów oraz pilników i szczotek projektowanych i wytwarzanych z myślą o zastosowaniu w rzemiośle i przemyśle. Firma Pferd posiada obecnie sześć różnych zakładów produkcyjnych, w których łącznie zatrudnia ponad 1700 pracowników na całym świecie. Od lat produkty z "koniem" w logo są chętnie stosowane przez wymagających profesjonalistów w branżach takich, jak obróbka stali (m.in. nierdzewnych i kwasoodpornych), budownictwo, motoryzacja, lotnictwo, obróbka tworzyw itp. Pilniki i szczotki firmy Pferd stanowią natomiast niezbędne wyposażenie torby bądź skrzynki narzędziowej każdego mechanika czy też serwisanta.

 

Profesjonalne pilniki warsztatowe firmy Pferd doskonale sprawdzają się przy obróbce powierzchni, odgratowywaniu, obróbce profili prostokątnych oraz piłowania przełomów. Nadają się do użycia przy piłowaniu stali, stali nierdzewnej, żeliwa, staliwa, metali nieżelaznych, miedzi, brązu, mosiądzu oraz cynku. Solidne pilniki wytworzone z wysokiej jakości stali narzędziowej i poddane rygorystycznej kontroli jakości nadają się świetnie do wszelkiego rodzaju prac warsztatowych i ślusarskich.

 

Specjalistyczne szczotki druciane firmy Pferd okażą się niezwykle przydatne przy wszelkiej maści pracach warsztatowych, serwisowych oraz konserwacyjnych. Pozwalają na delikatne, ale zarazem skuteczne czyszczenie metalowych powierzchni. W asortymencie firmy dostępne są zarówno klasyczne modele wyposażone w rękojeść drewnianą, jak i nowocześniejsze konstrukcje ze stali oraz tworzyw sztucznych. Szczotki dostępne są w wielu różnych kształtach, w tym także dostosowanych do oczyszczania trudno dostępnych miejsc, np. kątów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium