Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

Liny, sznury traserskie

Linka traserska – akcesorium każdego robotnika

Nie da się ukryć, że to właśnie ona powinna być elementem niezbędnym w wyposażeniu budowlańca, majstra bądź robotnika. Znajdzie ona wiele zastosowań na każdej budowie, lecz również w czasie remontu lub montażu różnych elementów. Jej wytrzymała obudowa sprawia, że budowa jej nie straszna, a dodatkowo została ona wykonana z materiału, który sprzyja pewnemu chwytowi narzędzia.

 

Posiadając odpowiednie akcesorium do nawijania linek możemy zmieniać je i stosować takie, które będą odpowiednie do naszych wymagań i zadań. Linki nylonowe to jeden z rodzajów sznurów traserskich, które to cechuje bardzo duża wytrzymałość. Wpływa na nią między innymi ich wykonanie, bowiem linki te są plecione. Występować mogą w różnych kolorach, przykładowo białym lub czarnym.

  • Widok:
  • Widok:

Do czego służy pion murarski?

To świetne narzędzie, które jest nieocenione zwłaszcza podczas prac budowlano-remontowych. Pozwala bowiem na odpowiednie zachowanie pionu murarskiego, dzięki czemu powstałe ściany są równe. Narzędzie to wyposażone jest w hak do zamocowania na przykładowo śrubach czy gwoździach. Poza tym posiada solidną obudowę, która chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami. Warto też zaznaczyć, że dzięki magnesowi zamontowanemu na budowie, pionu murarskiego można używać na powierzchniach metalowych.

 

Sznury traserskie są niezbędne przy różnego rodzaju pomiarach, szczególnie tych na długich dystansach. Efektywną pracę umożliwia nie tylko wytrzymała linka, ale też możliwość jej szybkiego i płynnego przewijania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium