Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
Opcje przeglądania

Pokaż filtry

Wybrane filtry:

Wyczyść wszystkie filtry
 

Końcówki, złączki i tulejki kablowe

W rozbudowanej ofercie sklepu Profitechnik Klienci znajdą różnego typu końcówki, złączki i tulejki kablowe – nieizolowane oraz izolowane. Są to produkty marki Knipex – znanej z wysokiej jakości oferowanych przez siebie wyrobów.

  • Widok:
  • Widok:

Prosta obróbka kabli i przewodów z asortymentem od Profitechnik

Tulejka kablowa służy do zaciskania przewodów wielodrutowych. Dzięki nim kilka lub kilkanaście drutów zostaje zabezpieczonych przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą prowadzić do zwarcia. W zależności od potrzeb może zostać dobrana końcówka kablowa żeńska lub męska. Wśród nich wyróżnia się również oczkowe – łączone przy pomocy wkrętu, gniazdowe z kołnierzem wykonanym z tworzywa sztucznego oraz okrągłe izolowane.

Podane ceny dotyczą opakowań, w których znajduje się określona ilość końcówek, złączek i tulejek oraz zależą od tego, jaką mają średnice, zakresy. W naszym sklepie dostępne są wszystkie rodzaje złączek i końcówek do przewodów zasilających. Oferujemy akcesoria sprawdzone przez użytkowników we wszystkich rodzajach prac instalacyjnych. W ofercie dostępne są zarówno złączki i końcówki izolowane, jak i bez izolacji. Dzięki temu każdy może dobrać odpowiednie złączki i tulejki kablowe do wszystkich typów połączeń. 

Złączki do przewodów elektrycznych

Oferujemy jakościowe złączki do obróbki przewodów zasilających i radiowo-telewizyjnych marki Knipex. Złączki kablowe dostępne są w wersji z izolacją lub bez. W ofercie dostępne się złączki kablowe do wszystkich popularnych rodzajów złącz i we wszystkich typowych rozmiarach. Kablowe złączki tulejowe to doskonałe rozwiązanie do łączenia dwóch przewodów. Złączki tulejowe dostępne są w wersji z izolacją lub bez. Szukając złączek tulejkowych do łączenia przewodów, warto rozważyć zakup złączek wyposażonych w kołnierz izolacyjny z tworzywa termokurczliwego. To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia uzyskanie szczelnie zaizolowanego połączenia w praktycznie każdych warunkach. Złączki w formie tulejek kablowych montuje się na przewodach dokładnie w taki sam sposób jak końcówki. Po wprowadzeniu odizolowanego przewodu do tulejki kablowej należy zacisnąć złączkę na przewodzie. Kształt zacisku dobiera się do rodzaju łączonych przewodów.

Końcówki do przewodów elektrycznych

Podczas obróbki przewodów często koniecznym okazuje się zamontowanie na przewodach odpowiednich końcówek, które pasują do zastosowanego rodzaju połączenia. W naszym sklepie dostępne są praktycznie wszystkie rodzaje i rozmiary końcówek do połączeń przewodów zasilających różnego rodzaju. Oferujemy wysokiej jakości trwałe końcówki do zarabiania przewodów marki Knipex. W ofercie dostępne są m.in.:

  • tulejki kablowe – do łączenia przewodów zasilających,

  • nasuwane końcówki kablowe – do połączeń przewodów zasilających,

  • oczkowe końcówki kablowe – do połączeń przewodów zasilających,

  • okrągłe końcówki kablowe – wtyki i gniazda.

Wszystkie złączki i końcówki kablowe dostępne są w wersji nieizolowanej, jak i z kołnierzem izolacyjnym z tworzywa. Niektóre rodzaje końcówek są dostępne z kołnierzem z tworzywa w różnych kolorach, co ułatwia czytelne oznaczenie poszczególnych przewodów.

Nasuwane końcówki kablowe

Popularne i cały czas często stosowane nasuwane końcówki kablowe, dostępne są w wersji nieizolowanej oraz z wyposażeniem dodatkowym w formie kołnierza izolującego z tworzywa. W sprzedaży dostępne są wszystkie rozmiary końcówek nasuwanych do kabli z zakończeniem męskim i żeńskim. Warto zauważyć, że oferujemy również nasuwane końcówki rozgałęziające. Nasuwane końcówki rozgałęziające są wyposażone w dwa styki „męski” i „żeński” tak, aby można było podłączyć dodatkowy obwód do zasilania kolejnych odbiorników.

Okrągłe końcówki kablowe 

Oferujemy okrągłe końcówki kablowe – gniazda i wtyki do montażu na przewodach różnego zastosowania. Okrągłe końcówki kablowe są dostępne z płaszczem izolacyjnym z kolorowego tworzywa. Dzięki różnym kolorom końcówek można w określony sposób oznaczyć przewody, co ułatwia realizację prac montażowych i obsługi technicznej połączeń przewodowych i zasilania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium