Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

KANZAWA piły i narzędzia

  • Widok:
  • Widok:

Kanzawa to japońska firma o ponad stuletniej tradycji, wytwarzająca wysokiej klasy profesjonalne piły ręczne. W początkach swojego istnienia firma wzorowała się na tradycyjnej metodzie produkcji japońskich mieczy, doskonalonej na wyspach od czasów średniowiecza. Z czasem Kanzawa zainwestowała w rozwój nowoczesnych technologii – produkcji wysokiej jakości stali narzędziowej i opracowała specjalny stop stalowy, idealny do wytwarzania wytrzymałych pił. W swojej produkcji firma Kanzawa korzysta z najnowocześniejszych maszyn sterowanych komputerowo, wytworzonych specjalnie na potrzeby tej firmy. Zastosowane w piłach Kanzawa opatentowane technologie pozwalają ciąć szybciej, zachowując trwałość krawędzi tnącej i zmniejszając wysiłek pilarza.

 

Profesjonalne piły ręczne są narzędziem, którego popularność nie zmienia się od lat. Piły ręczne cały czas mają swoich zwolenników, zarówno wśród zawodowców i specjalistów, jak też fanów majsterkowania. Zależnie od konstrukcji mogą służyć do cięcia drewna, metalu bądź też tworzyw sztucznych. Chociaż są napędzane siłą mięśni, dobrze zaprojektowane piły ręczne wyróżniają się świetną wydajnością i doskonałą efektywnością. Można je znaleźć w wyposażeniu każdego zakładu stolarskiego, ale pojawiają się również w takich miejscach, jak place budowy czy też różnego typu warsztaty. Ze względu na niewielkie wymiary są też popularnym elementem domowych skrzynek z narzędziami.

Podczas pracy ostrze piły ręcznej podlega dużym naprężeniom i jest szczególnie narażone na stępienie, toteż profesjonalna piła ręczna powinna cechować się wysoką wytrzymałością i świetnym wykonaniem. Dostępne w naszej ofercie piły Kanzawa doskonale spełniają te wymagania. Ich części tnące zostały wykonane z opatentowanego stopu wysokogatunkowej stali, specjalnie dostosowanego tak, by stworzyć jak najbardziej wytrzymałą piłę.

 

Oferowane w naszym sklepie piły ręczne Kanzawa posiadają ergonomiczne rękojeści z wysokiej klasy tworzyw sztucznych. Zapewniają one wygodny chwyt i optymalne przeniesienie siły z ramienia na piłę, co ma bardzo duże znaczenie przy wielogodzinnej pracy z narzędziem ręcznym. Starannie zaprojektowana konstrukcja pił z wymiennymi brzeszczotami pozwala szybko zmienić zużyty element tnący i gwarantuje solidne zamocowanie nowego brzeszczotu.

Piły ręczne są idealnymi narzędziami w każdej sytuacji, w której potrzebujemy coś skrócić, przeciąć czy też dopasować do siebie różne elementy. Do największych zalet pił ręcznych należy zaliczyć przede wszystkim ich niewielkie rozmiary oraz wagę. Takie parametry pozwalają na wielogodzinną pracę oraz łatwość przenoszenia jej w różne miejsca, dzięki temu możemy mieć piłę zawsze ze sobą. Także przechowywanie tego narzędzia nie nastręcza problemów. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary piły ręczne z łatwością zmieszczą się w typowej skrzynce narzędziowej, niewielkim kosztem zwiększając możliwości naszego domowego warsztatu. Piła ręczna jest bardzo praktycznym i uniwersalnym narzędziem, które przydaje się znacznie częściej niż piła stacjonarna.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium