Zaloguj się

Twój koszyk (0)

Wartość: 0,00 zł Przejdź do kasy
 

HEYCO klucze nasadowe, płaskie, płaskooczkowe, suwmiarki, noże, grzechotki

  • Widok:

Firma HEYCO jest producentem najwyższej jakości narzędzi ręcznych – dedykowanych profesjonalistom z branży motoryzacji. Produkuje między innymi takie narzędzia jak klucze nasadowe, płaskie i płaskooczkowe, a także suwmiarki, noże oraz grzechotki. Firma została założona w 1937 roku w miejscowości Remscheid i od samego początku zajmowała się produkcją narzędzi ręcznych. Obecnie wytwarza swoje produkty w pięciu różnych fabrykach na terenie Niemiec i jednej w Czechach. Ze względu na jakość i renomę narzędzia HEYCO dodawane są do samochodów wielu uznanych producentów pojazdów – jako standardowy zestaw naprawczy. Wysoka jakość ich narzędzi wynika z wieloletniego doświadczenia i dziesiątek patentów opracowanych we współpracy z zawodowymi mechanikami samochodowymi.


Klucze nasadowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego. Komplety kluczy nasadowych są również niezbędne wszystkim posiadaczom własnego garażu, którzy chcieliby samodzielnie majsterkować przy swoim pojeździe. W przypadku zapieczonych śrub i nakrętek klucze nasadowe radzą sobie lepiej od innych rodzajów kluczy i zapobiegają przypadkowemu zerwaniu śruby. Zastosowanie klucza nasadowego z grzechotką pozwala na skuteczną ochronę przed ukręceniem, a także na dokręcanie elementów zamocowań zgodnie z zaleceniami producenta samochodu.

 

Klucze płaskie przydadzą się zarówno profesjonaliście, jak i majsterkowiczowi. Klucze płaskooczkowe pozwalają na odkręcenie nakrętek, które są masowo stosowane w samochodach i motocyklach. Klucze płaskooczkowe są niezbędne przy demontażu szeregu elementów – chłodnic, wentylatorów, klem akumulatorów, osłon silnika, elementów blacharskich, części nadwozia, części wewnątrz auta, wycieraczek, mocowań audio i wielu, wielu innych. Stosuje się szereg różnych rozmiarów kluczy – najczęściej od 6 do 32 mm.

 

Profesjonalna suwmiarka 3-funkcyjna firmy Heyco pozwala na zmierzenie wymiarów zewnętrznych i wewnętrznych przedmiotów, jak również głębokości. Jest to doskonałe narzędzie do ogólnych zastosowań pomiarowych. Okazuje się przydatne w pracach warsztatowych i serwisowych, jak również w zastosowaniach przemysłowych. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD calowo-metryczny, pozwalający na odczyt z dokładnością do 0,01 mm lub 0,001 cala. Opatentowana konstrukcja wyposażona w śrubę blokującą i kółko ułatwiające przesuw gwarantuje precyzję pomiarów. Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości chromowanej stali.

 

Profesjonalne noże firmy Heyco są wyposażone w specjalne ostrze do cięcia pasów bezpieczeństwa oraz zbijak do szyb samochodowych. Taki nóż stanowi zalecane wyposażenie każdego samochodu. Jest on również przydatny do innych zastosowań, takich jak rozcinanie kartonu, tkanin, tworzyw itp. Główne ostrze noża wyposażone jest w ząbki (piłę), które ułatwiają cięcie np. gałęzi. Specjalna blokada chroni użytkownika przed przypadkowym złożeniem ostrza.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium